2410
2553

عزیزمـمنم همچنان درتلاشم😄😄اما زیارتوعاشورا حق شناس تو کانالش زده معرکس چلش شروع کن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چله حدیث کساء

۱۴ هزار صلوات

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2456
عزیزمـمنم همچنان درتلاشم😄😄اما زیارتوعاشورا حق شناس تو کانالش زده معرکس چلش شروع کن

بله بااین چله اشناهستم

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 
2714

هیچی دعا میکردم بابام ازم خسته نشه شوهرم نده بذاره جوونی کنم 😂 ولی شوهرم ک دوس پسرم‌بود اون موقع پاشو کرد تو یه کفش زوری گرف منو 😓😓😐😐

جوونی کنید بابا دنبال دغدغه فکری و مشکلای خودساخته نباشید ازدواج ۷۰٪ مشکلاته ۳۰٪ عشق و حال و عیش و نوش و لذت 

اگه دلت مشکل متاهلی میخواد بیا دردامو بگم نصفشون کنیم 😂😂

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
خب؟؟؟ اثر نکرد؟؟؟من از مدرسه اومدم مستقیم رفتم  اتاق که درس دارم😐 نشستم ذکر گفتن😃😃😃

راضی هستین از ازدواجتون 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

نماز جعفر طیار ب روش حاج اقا بهجت. 3 تا از دوستام ازدواج کردن. یکی بعد 3 ماه  دوتای دیگ یک ماهو نیم دیگ. من مشکلم اینه  ماهمو میخایم اما  مشکل مالی داریم

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
خب؟؟؟ اثر نکرد؟؟؟من از مدرسه اومدم مستقیم رفتم  اتاق که درس دارم😐 نشستم ذکر گفتن😃😃😃

من تو امامزاده صالح گفتم 

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

استارتر بدموقع تاپیک زدی الان خیلیا نیستن بیان بگن از تجربه هاشون 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706