2726
عنوان

نمیدونم چرا دوس ندارم ب کسی بگم ....🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 76 پست

ای جان مبارکه عزیزم

خب این حس تا حدی طبیعیه

یه تغییره که خودت هنوز حس میکنی اونجور ک باید نپذیرفتیش دلت نمیخاد کسی بدونه و افکارت رو بیشتر از این مشوش کنه

دیگران بدونن خوشحال میشن کمکت میکنن و در کل روزای خیلی خوبی برات رقم میخوره عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم بخدا مشکلی با کسی ندارم ولی خب خجالت میکشم بچه دوم😢😢😢😢

ای جان پس مثل منی،خجالت چیه

منکه اینقدر خوشحالم ولی نمیخوام کسی بدونه باردارم 

دلم میخواد یهو غافلگیر بشن😅

به زودی می فهمن

من پسره دومم رو دیگه هشت ماهم شده بودددمنتها چون اولی کوچیک بود هیچ کس تو مخیله اش خطور نمی کرد حامله باشم منم یه جور رفتار کردم نفهمیدن چون تپل بودددم شیر می دادم اصن فکرشم نمی کردن یه روز بابام سرم داد کشیددد بلند منم بچمو ورداشتم رفتم خونه مامانم زنگ زد گفتم من حامله هستم بابا سرم دادکشیددد😭😭😭همچین تو گوشم داد زددد که نبخشیدمش....😢😢به خدا بچم تا می خواست بره مدرسه حرف نمی زدددد همش فکر می کردم از ترسیدن اون روزم بوده

نمیدونم بخدا مشکلی با کسی ندارم ولی خب خجالت میکشم بچه دوم😢😢😢😢

😳😳😳😳 شوخی میکنی؟؟؟

بنده خدا توهمین سایت پراز خانومایین ک ارزوی مادرشدن دارن و منتظرن!!بچه بهترین هدیه خداست نگاه خاص خداست...اتفاقا همه خوشحال میشن شک نکن کارنوبی کردی باردارشدی هم برای بچه اولت بهتره وهم خودتون زندگی با دوتانینی خیلی بیشترصفاداره 😍 

2706