2733
2734
عنوان

دكتر گوش و خلق و بيني خوب تو تهران

1788 بازدید | 23 پست

خواهش ميكنم اونايي كه تبليغ ميكنن نيان

اكه كسي دكتر خوب و حاذق ميشناسه و تجربه داره ازش معرفي كنه

مشكل لوزه و تار صوتي تنفس دارم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دكترمقدسي دكتر دانشي هم خيلي تعريفشو ميدن ولي خودم نرفتم دكتر اجل لويئان هم گويا خوبه

مرسي عزيزم خودت تجربه اي داري ازشون

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
دکتر یابری بیمارستان مرودستی خ لوفل لوشاتو

مرسي عزيزم صابري يا يابري

دکتر محسن وزیر نظامی تو تخت طاووس عاالیه عالی

مرسي رفتي تا حالا پيشش

2738
بله دخترم تحت نظرشه هفته پيش هم دخترخواهرم پيشش عمل شد توي گوشش دريچه گذاشت  مشكل لوزه داشت

دكتر مقدسي منظورته

بله البته خودم نه ولی دوستم رفت مشکلش هم حاد بود با یه نسخه خوب شد

واقعا؟ ممنون ازت 

دکتر محسن وزیر نظامی تو تخت طاووس عاالیه عالی

اتفاقا خواهرم تو بيمارستان ديد ايشون رو

توي اتاق عمل دستيار دكتر بودن ايشون

خوبن واقعا؟؟؟تحربه داشتيد؟؟

دخترمو پيش ايشون هم ببرم يعني؟؟

فعلا دكترمقدسي گفته داروهاي ضد الرژي بخوره دخترم تا يك ماه....

اوكي بود عمل نياز ي نيست و بايد الرژي ش فقط كنترل بشه

اتفاقا خواهرم تو بيمارستان ديد ايشون رو توي اتاق عمل دستيار دكتر بودن ايشون خوبن واقعا؟؟؟تحربه داش ...

عاالیه پرده گوش دوستم سوراخ شده بود همه میگفتن دیگه کاریش نمیشه کرد ولی این دکتر با یه نسخه خوبش کرد،حتما ببریدشون،ایشالاه نتیجه میگیرید

2706