2733
2734
عنوان

هرکی اطلاع داره بگه لطفا😔😘

169 بازدید | 11 پست

نامزدم چند وقت پیش گفت که میخواد شغل ضایعات شروع کنه که من از همه نظر مخالف بودم ولی راضیم کرد والان ۸ماهه کار میکنه ولی بازدهی نداشته.شوهرم خودش میگه این کار به سرمایه نیاز داره واسه همین از اول اینجوریه.الان هیچی پول واسه خرجی دستش نیس میگه دادیم بار خریدیم وتا نفروشیم سود نداره اما من خیلی ناراحتم میترسم تو زندگی کفاف نکنه من حق دارم یا اینده داره این شغل؟؟؟؟هرکی اطلاع داره در این مورد کمک کنید خواهشا😍😘

خوبه صبور باش انشاالله درست میشه تا راه بیوفته 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه زحمتش زیاده وپولش خیلی کم

فداتشم الان کار کجا بود تحصیل کرده ها بیشترشون بیکارن 

بازم شکر کن 

پشتش باش 

بزار گرم شه به کار 

حمایتش کن دلسرد نشه 

بگو من میدونم تو با عرضه ای میتونی 

میدونم سخته ولی نونش حلاله ...

در ضمن باور کن پول خوبی در میاره راه بیوفته ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
متأسفانه سرمایه نیست خواستم بدونم با سرمایه کم امکان پیشرفت کردن تدریجی هست؟

تو هر شغلی اگه انسان استمرار داشته باشه و دانسته جلو بره صد درصد پیشرفت میکنه .۵ سال قبل که خوب بود من یه نفرو میشناختم خودشو از این راه گرفت از ایران رفت البته اون زمان مردم به این حد به طلای سیاه اهمیت نمیدادن