2726
عنوان

حساسیت به قرص جلوگیری

658 بازدید | 3 پست

سلام خانما

من توی اقدام برای بارداری هستم ماه قبل بخاطر مصرف لتروزول و هاش ام جی دچار کیست ۴ سانتی شدم و دکترم گفت اینماه قرص جلوگیری کنتراسمین بخورم تا کیست رفع بشه و اقدام نکنم تا ماه بعد.. از روز پنجم شروع کردم به خوردن الان حدودا یک هفته ست که میخورم ولی دو سه روزه احساس خارش و سوزش میکنم امروز شدیدترم شده و سوزش ادرارم گرفتم و ببخشید ترشح زیاد و متفاوتم دارم.. فکر کنم به کنترلسمین حساسیت دارم چون چندسال پیشم یبار این اتفاق برام افتاد دکتر بهم گفت بخاطر حساسیت به بعصی قرصای جلوگیریه..

کسی مثل من بوده؟ چیکار باید بکنم چی مصرف کنم خوب شم؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
من دل درد ،سینه درد ،ترشح عجیب ،تبخال و تب ،لکه بینی همه رو داشتم وقتی قرص میخوردم 

من کلا چون‌پلی کیستیکم از وقتی یادمه قرص جلوگیری میخوردم همون ال دی یا سیپروترون کامپاند.. فقط یبار یه چیز دیگه خوردم ک اونم عفونت شدید گرفتمو دیگه نخوردم ولی اسمش یادم نیس.. حالا دوباره اینماه اولین بارمه کنتراسمین میخورم.. خیلی اذیتم بدجور سوزش و خارش واژن گرفتم دکترمم دوشنبه هست نمیدونم تا اونموقع چیکار کنم😭

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728