2726
عنوان

امشب پریود شدم

294 بازدید | 23 پست

بازم درد پری، بازم خون، بازم پریودی، بازم غصه و گند خوردن به تمام توهمات یک ماهه

دوباره از فردا همه چی از صفر شروع میشه

دلم گرفته بچه ها خیلی

امشب خیلی گریه کردم

وسط گریه هام و دل شکسته ی خانوم چادری و ابرودار ساعت ۱۱.۳۰ شب با کلی شرمندگی زنگ زد و کمک خاست

خیلی عصه تو دلش بود انگار،چشاش پر غم بود

هرچی خاست بهش دادم

ولی حالم بهتر نشد

کاش این کابوس تموم شه

هر شب خواب میبینم دارم بچه شیر میدم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین بخدا اگه بزنی به در بیخیالی جواب میگیری مثلا بگو دیگه نمیخوام زرتی حامله میشی تجربه خودمهاااا 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

همه چیز درست میشه.من دلم روشنه که یه روز موضوع تایپیکت اینه که بچه ها بیایین منم باردار شدم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
چند وقته منتظری؟

۱.۵ ساله ک دیگه جدیه و دکتر میرم و اینا

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
الهی فدای اون دلت...😢😢😢 انشاءالله به زودی مامان بشی...💖💖💖

مرسی عزیزم

همه چیز درست میشه.من دلم روشنه که یه روز موضوع تایپیکت اینه که بچه ها بیایین منم باردار شدم

مرسی انشالله

سلام عزیزم توکلت بخدا باشه منم 16ساله ازدواج کردم و دوتا سقط داشتم مثل شما ناراحت بودم و گریه میکردم ولی خداروشکر الان یه دختر چهارده ساله دارم و یه دوقلوی شیش ساله پس از محبت خدا هیچوقت ناامید نباش و کارهای خدا هیچوقت بی حکمت نیست .تنها چیزی هم که تحریم نیستیم و میتونیم ماه بعد تلاش بی وقفه داشته باشیم  

2706