2737
2734
عنوان

خانمایی ک گربه دارن....

415 بازدید | 52 پست

خانما من گربه ام بارداره و یه سفر فوری برام پیش اومده هوایی باید برم اخرهفته هم زایمان گربمه...بنظرتون مشکلی داره اگه با وضع بارداریش سوار هواپیما بشه؟

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید از دامپزشک بپرسی گلم  کاش شخص مورد اعتمادی داشتی میسپردی بهش

پزشکش ک هرچی میگم میگه خطرناکه....پانسیون نگه میداره ولی میگه من مسئولیتی بابت زایمانش قبول نمیکنم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738
مگه میزارن گربه را سوار هواپیماکنی؟

بله چندتا شرکت میزارن

پزشکش ک هرچی میگم میگه خطرناکه....پانسیون نگه میداره ولی میگه من مسئولیتی بابت زایمانش قبول نمیکنم

خب پس لابد خطرناکه😕😕چه شرایط سختی گیر کردی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706