2733
2734
عنوان

بارداری

41 بازدید | 7 پست

من هفته ی ۵ ام لخته داشتم بدون درد اما علائم بارداری مثله ترش کردن معده و استفراغ و تهوع صبگاهی و داضعفه شدید دارم و احساس خستگی میکنم. خونریزیم فقط یک هفته بود  پنج شنبه که هفته ۸ ام میشد رفتم گفت ساک هست و بچه رشد نکرده چیکار کنم من احتمال داره حاملگی پوچ باشه ؟ یا بچم زنده ست ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من بارداری اولمه و بلاهایی که سرم اومده هیچ کس ازش اطلاعی نداره صبر کنم خطر نداره؟ من کی به حالت اول ...

من خودمم پارسال سقط داشتم عزیزم با اینکه دکتر بهم شیافم داده بود ولی بازم سقط شد بخاطر همین میگم فقط باید صبر کنی چون کاری از دستمون برنمیاد هرچی خدا بخواد همون میشه،تو این هفته ها خودش خود بخود سقط میشه حالا ی هفته صبر کن دوباره برو سونو انشالله ک قلبش میزنه

دکترای شهر رفتن تعطیلات هیچ کس نیست

😐 پس صبر كن بد به دلت راه نده، من هفته ١٠ بود خونريزي شديد افتادم ازم يه لخته گنده كنده شد گفتم حتما جمين بوده بر عكس منم خوردم به تعطيلات كه هيچ جا باز نبود استراحت مطلق كردم، فداي مامانم بشم حتي براي خيلي ببخشيد دستشويي لگن زيرم گذاشت يعني تا فرداش كه برم سونوگرافي ديوونه شدم خيلي بد بود تا صبح فقط صلوات فرستادم فرداش رفتم سونوگرافي همه چي خداروشكر خوب بود

2738