2737
2734
عنوان

میشه من و دلداری بدین؟

257 بازدید | 20 پست

بچها من خیلی ب شدت استرس کنکورم رو دارم همه میگن قبول میشم اما خودم میدونم ک خوب نمیدم کنکورم رو 

اگ خراب کنم چی؟

چجوری خودم و اروم کنم 

اصلا ب شدت قاطی کردم 

کمکم کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پارسال کنکور داشتم دقیقا همین امروز... ببین دختر گل مغز آدم نمیخواد فشار و استرس و تحمل کنه و فقط واکنش میده یکی از واکنشاشم عصبی شدنته که طبیعیه فقط بدون درست ترین کار تو شرایط تو اینه که مروراتو تکمیل کنی و سعی کنی بهترینِ خودت باشی تو آزمون. پس بذار کنار نتیجه چی میشه و اینارو. انشاالله که موفق خواهی بود. 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

دیوونه الان فقط باید بشینی سر جلسه کنکور دولتی راحت قبول میشی 

بعدم تو چهار سال درس خوندی فقط همین یک سالو مد نظر قرار نده چهار سال تلاش کردی واسه کنکور 

فقط سر جلسه به هیچ چیز فکر نکن بگو من خوندم شده یه بارم این مطالبو خوندم پس یادم میاد چی بوده 

بعدم جوابا اصلا سر جلسه کنکور میاد جلو چشمت 

من تجربم خ زیاده ک ایناروووو میگماااا 

الانم برو تست بزن 

2738
اره پنجشنبه انسانی

نگران نباش 

من از تو بدتر بودم 

اینقد استرس اینقد بدبختی 

ولی الان ک نگاه میکنم الکی الکی بهترین روزای زندگیمو خراب کردم

الان هر رشنه ایم بخونی فرقی نداره 

دانشگاخ قبول شدنم ک کاری نداره 

ب حرف مردمم توجه نکن 

ایشالله بهنرین نتبجه رو میگبزی

هعی 

بدون استرس هرچی بلدی جواب بده از چیزی که اتفاق نیفتاده اینقدر نترس که بیخوده . ایندت دست خودته باید بسازیش و اینم بگم کنکور تنها راه ساختنش نیس یه راهشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

آدم از هر چی بترسه سرش میاد... 

اینقدر نفوس بد نزن. 

ضمن اینکه کنکور هم یه امتحان مثل بقیه امتحانا، چرا ازش غول درست میکنید؟ قبول شدی، فبها، اگر هم نشدی فدای سرت... میتونی دانشگا‌ه‌های بدون کنکور ثبت نام کنی. 

الآن این همه که کنکور دادن و قبول شدن و مدرکشونو گرفتن، سر جای خودشون هستن؟ 

ضمن اینکه وقتی به اندازه کافی تلاش کرده باشی، نتیجه متناسب با تلاشتُ دریافت میکنی، مگر اینکه ذهنیتت!!! چیز دیگه‌ای باشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اگ بدونی چقد من خسته ام دیگ جون خودم نمیکشم اصلا

میدونم خسته ای ولی اگه این چند روز مرور نکنی جزو به فنارفتگان میشی از من گفتن  

به این فک کن هفته دیگه خلاصی امشب واسه خودت استراحت کن فردا صبح مرور کن 

میدونم یه کم تند حرف زدم. ولی واقعیت اینه که این استرسای بی‌جا کارُ خراب‌تر میکنه. مطمئن باش کنکور چیز وحشتناکی نیست. شما این همه زحمت کشیدی، پس جای نگرانی نیست و قبول میشی. من خودم برای کنکور خیلی درس نخوندم، همون چیزایی که در طول سال تحصیلی میخوندم بود، فقط دو هفته نشستم جدی به هوای کنکور درس خوندم! اگر درست یادم مونده باشه، فاصله بین کنکور دانشگاه آزاد و دولتی دو هفته بود. اول کنکور آزاد دادم، بعد نشستم درس خوندم برای دولتی. هر دو هم قبول شدم. ولی یه نفر هم از اقوامم بود که شاگرد ممتاز بود، زمان اعلام نتایج، از شدت استرس فشارش افتاده بود و اصلا یه حال بدی داشت... آخرش هم معلوم شد قبول نشده. این که زمان اعلام نتایج اینطوری بود، معلومه که سر جلسه کنکور هم همین حالُ داشته... 

به خودت سخت نگیر عزیزم. زندگی که فقط کنکور نیست، درستو بخون، در عین حال بیخیال هم باش.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706