2703
2553
عنوان

خوابگاه

303 بازدید | 12 پست

سلام دوستان کیا تا بحال تجربه خوابگاه موندن داشتن؟؟؟من خودم مدت ۲ سال و نیم خوابگاه موندم و با هر کس و ناکسی افتادم خیلی اذیت شدم...لطفا تجربیات خوابگاهیتونو بفرمایید.

من دوماه بودم انگار سر گردنه بود .ی رییس هست ک با مدیر خوابگاه رفیقه .بعد تا دوروز بودم شروع کردن زیرزبون کشی ک با کیم با کی نیستم بعد منو از نامزدم زده میخاستن بکنن ک دوست دوس پسرشونو بیارن وسط.پدرمو درآوردن .تا دیدن ساده ام .هی میخان سر طرف کلاه بذارن .حالت گروهی هم هستن .پشت همم درمیان نامردا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم4سال بودم،ترم اول کم تجربه بودم وخیلی اذیت شدم،ولی بعدس تجربه که کردم،خوابگامم عوض کردم وبهترین دوران داشتم،سعی کن اتاق کم تخته باشه وبچه هایی که زیاد نیستن،منطورم اینه دررفت وامدن،مت که خیلی دوسشون داشتم،اتاق چهارتخته بودم،اتاق کناریمم اتاق مهمان بود،عالی بود،تو خوابگاه نباید رودروایسی کنی،همه چی هم باید رو برنامه باشه ازروز اول،اکه شل بگیری پررو میشن

خوابگاهی نبودم.ولی خوابگاه دوستم رفتم.اصلا جوش رادوست نداشتم.کی دستشویی رو بشوره .چراسروصدا هست.دزد ...

جو با جو فرق داره،سرویسا که پول میدادیم با اشپزخونه و..میمومدن تمیز میکردن،دزد و...هم نداشتیم،بچه ها همه عالی،با ترم یکی ها سخته کنار اومدن

من اولش تو یه اتاق 4 نفره بودم،دخترای خوبی بودن و هنوز باهاشون در ارتباطم،بعد از دو سه ترم 8 نفر شدیم و رفتیم تو ی اتاق خیلی بزرررگ،از همزن اول برا كارای نظافت و پخت و پز برنامه ریزی داشتیم ،آشپزی و ظرف شستن و چای دم كردن و خرید و جارو زدن اتاق و....هر روز به عهده یه نفر بود.