2703
2553

یعنی انقد چاله چوله داریم اصلا پر نمیشه شده مث یه چاه که هر چی میریزیم توش پر نمیشه هر ماه هم از ماه قبل میاد روش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا کم و زیاد نداره همه کم اوردن تو این دوره مگه اقاها و اقا زاده ها

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2456

عزیزم شرایط مثل قبل نیست خیلی فشار اومده به مردم

اما شما سعی کن از عمده فروشیا خرید کنی

برای خرید میوه و سبزیجان  ساعت ۱۱ تا ۱۲ تایم صبح بری چون اول صبح گرونه و توی این تایم حراج میزنن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
چنده درامدتون  و هزینه های کلیتون؟

درآمدمون ثابت نیست مثل هزینه هامون 

ولی فک کنم از ۱۵۰۰ تا دو تومن متغیره 

قسطامون یک تومنه به جز پول قبضا خونه از خودمونه 

ولی چند ماهه همه چی ریخته بهم 

این ماه هم هزینه ثبت نام بچه ها و چند تا مجلس پشت هم و هزینه دکتر بدتر شدا اوضاع

2714

سورہ ی واقعہ عالیہ برای افزایش روزی۔فقط یک ربع زمان میبرہ۔بین نماز مغرب و عشا ھر شب۔

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
درآمدمون ثابت نیست مثل هزینه هامون  ولی فک کنم از ۱۵۰۰ تا دو تومن متغیره  قسطامون یک توم ...

خوب عزیزم اینجور ک گفتی مدیریتتون خوبه 

ایشالا درامدتون بیشتر میشه به امید خدا

به نظر من تو این شرایط اقتصادی، واقعا نیاز هست هم مرد و هم زن کار کنند. حرف یکی دو روز نیست که بشه با قناعت یک مدت را گذروند...

..‌

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706