2733
2734

من نیز در حال انجامم این جلسه ک برم میشه جلسه سوم 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
لیزر ضرر نداره؟

نه والا فعلا ک هیچ جا گزارشی از ضررش نبوده جز همون سوزش و احیانا زخم های ریزی ک بعدش ایجاد میشه که خب بعد از چند روز میریزه و جاشم نمیمونه .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
نه والا فعلا ک هیچ جا گزارشی از ضررش نبوده جز همون سوزش و احیانا زخم های ریزی ک بعدش ایجاد میشه که خ ...

منم صورتم پرمو میخام لیزر کنم دیگه از شرشون راحتشم😏😏😏

تو زندگیت مثل شیشه باش هر کی شکستت جرش بده
میخاستم انجام بدم تا حالا لیزر نکردم میخاستم بدونم اگه ضرری نداره برم باشه ممنون

نه هیچ ضرری نداره اس اچ آر نرو چون شبه لیزره

دایود مدیا استارشو اصل هست

کلا هرجایی میخای بری اسم دستگاه و بپرس.من که انجام میدم خداروشکر فقط چن دقیقه پوستم قرمزه بعد نرمال میشه.

2706