2737
2734

بزارین بچه ها دستم داره میلرزه تعریف میکنم 

من الان تنهام شوهرم ایران نیست دیشب خونه مامانم موندم امروز داداشم رفت بیرون بابام رفت دنبالش دیدی داره چیزی میکشه اون پسره ک با داداش احمقم بود بابامو دید در رفت داداشمو بابام اورد خونه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد اومد گفت داشتم میکشیدم خسارت بدین خونتونو ماشینتونو اتیش میزنم تلویزیونو شکست من الان اتاق طبقه بالام عکس ندارم بعدم گرفتیمش که نره بیرون ک ماشینمونو خراب کنه شیشه هارو شکست با منم اینکارو کرد😭😭😭😭من حاملم نکنه تو بدنم شیشه رفته باشه😭😭😭

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

😭😭😭همه بدنم شیشه رفتهههه

2738
😭🙁🙁😥بر خونه خودت عزیزم

میرم الان😭😭😭😭میرم اخه بابامو بلایی سرش نیاره پیره قلبش داشت میگرفت

مامانت کجاست زنگ بزن کسی بیاد ببرت دکتر هم وضعیت خودت و نی نی تو بررسی کنه

مامانم داره با پلیس حرف میزنه الان رفته بیرون گم شده میترسیم بلایی سر خونه هامون بیاره😭😭😭

2706