2733
2734
عنوان

نظر خواهی از مامانهایی که دو تا بچه دارن!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 59455 بازدید | 74 پست
من شاغلم و این کار شده مشکل من .چون شرایطم جوریه که بعد از بارداری دیگه نمیتونم سر کار برم . شوهرم هم بد عادت شده و به فکر پس انداز نیست !!!!!!!!!
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با کار کردن خارج از منزل کاملا موافقم اما در شرایطی که باید کار را
موقت کنار گذاشت مشکلی ایجاد نمی شود برای کار کردن هیچ وقت دیر نیست اما برای در کنار فرزندانمان بودن وقت اندک است بچه ها خیلی زود بزرگ می شوند و ما تنها می شویم دو تا بچه برای خود بچه ها هم خوب است اگر شرایط کلی را داری می توانی برای دومی اقدام کنی همسرتان هم وقتی مسولیتش بیشتر شود بیشتر به فکر آینده می افتد
منم یه دخمل نارز 6 ماهه دارم که ناخواسته بود یعنی اصلا بچه نمی خواستم و هزار و یک مشکل داشتم شهرستان بودیم و خودم تهران دانشجو. همسرس دانشجو . بدون کمک و... . الان خدا زا شکر خیلی شرایط مان بهتر شده و مشکلاتمان حل شده. به خاطر دخمل گلم و به خاطر خودم( مبارزه با ترس ار اینده ) حتما چند سال بعد برا بچه دوم اقذام میکنم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
2728
تک فرزندی اشتباهه

تازه آدم یکی دیگه میاره و این دو تا اونقوت باهم بازی میکنن آدم حال میکنه نگاهشون میکنه..مخصوصا اولی دختر و با اختلاف سن 5 سال...چون بزرگتره و میفهمه و حس میکنه مامان بچه کوچیکه هست و مواظبشه و راحت با هم کنار میان و با هم بازی میکنن
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

سلام بنظر منم بچه دوم واجبه.واسه رشد اولی واقعا لازمه.من پسرم سه سالو نیمشه دومیو با اسرار های شوهرم قراره بیارم.و اقدامم.خانوادم و دورو بریام ناراضین چون سنم خیلی کمه.اما من دوست دارم و پسرم خییلی تنهاس.و برای بچه های مردم گریه میکنه و من اینو نمیخام.بنظر من بهترین سن بین سه تا پنج ساله برای بارداری دوم

واقعا دو تا بچه داشتن سخته اما من خیلی راضی ام. اینی که این حرف رو می زنه یک آدم بسیار خسته کمی افسر ...

چند سال هست تفاوت سنیشون؟من سه سال و هشت ماهه .پدرم در اومده .دومیم یه ماهشه.همش اولیم حسودی میکنه

دخترام دنیای منن😍😍نازنین و آیناز
2738

سلام مامانای صبور و مهربون 

من دوتا پسر فسقلی دارم فاصله سنی شون دو سال و نیمه، شاید این دوران سخت ترین دوران توی زندگیم باشه ولی اگه هزار بارم برگردم باز تصمیم می گیرم دوتا بچه داشته باشم. شاید باورتون نشه ولی اگه سنم اقتضا می کرد حتی به سه تا هم راضی تر بودم. گاهی می شه که بینشون حسادت و دعوا پیش میاد ولی وجودشون به هم بسته س و من وقتی وابستگی و محبت بینشون و می بینم خیلی لذت می برم.

سلام من دوتا بچه با فاصله دوسال دارم که شیر به شیر شدن اولی پسر و دومی دختر به نظر من خیلی خوبه گرچه سختی داره ولی خب همون سختی رو برای تک فرزندت باید تحمل کنی چون تک فرزند بازی و وقت بیشتری میخواد تا تنهایی رو حس نکنه و شاید هم کافی نباشه براش و فقط توصیه ام اینه که کاملا دوران شیر دهی تموم بشه و طول این ۲ سال و بعد از پوشک گرفتن با آرامش و سرشار از محبت بگذره و بعد تصمیم به بچه بعدی بکنید چون اینطوری هم بچه قبلی احساس کمبود نمیکنه و از اومدن بچه دوم به مرور زمان خیلیم راضی میشه .بالاخره ما انسانیم نمی‌تونیم تنها بمونیم اگر خودمون بدون جفت باشیم چقدر زندگیمون سخت میشه بچه هاهم همینطورن و اذیت میشن ی هم زبون و هم دم تو خونه نداشته باشن و مدام زیر نظر و توجه والدین باشن 

سلام منم یه دختر۶/۵  ساله دارم الان باردارم به اسراردخترم دیروزسنورفتم برای غربالگری اول که احتمال داداین یکی هم دختر بشه من الان خیلی دپرسم خیلی ناراحتم چون هم خودم هم همسرم پسردوست داشتیم ازاون ورم شوهرم تک پسره الان کلی حالم گرفته اس 

من هم یه تاپیک زده بودم برای دلیل خواستن و نخواستن بچه دوم.حرف مادرا خوب بود و خوب جو یه جوری بود که ...

سلام نمی‌دونم میخونی یا نه ۱۲ سال گذشته 

میخوام بدونم زندگیتون چجوریه چون منم الان استدلالای شمارو دارم 

سلام منم یه دختر۶/۵  ساله دارم الان باردارم به اسراردخترم دیروزسنورفتم برای غربالگری اول که احت ...

سلام عزیزم نمی دونم الان این پیام رو می خونید یا نه 

من یه پسر ده ساله دارم الان باردارم و گفتن پسره خیلی ناراحتم شما با اومدن دخترتون بهتر شدین

تو اینجا (kidiba.ir) میتونی سوالت رو بپرسی و جوابهای مامانای باتجربه تو نی نی سایت به علاوه هوش مصنوعی رو خیلی سریع ببینی.

در این مورد خواستی ببین مامانا قبلا تو نی نی سایت چیا گفتن.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.
2706