2410
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009467 بازدید | 41767 پست
سلام روزتون بخیر
الان برات میل میکنیم
شما نماز جعفرطیار خوندید؟
وقتی چشم امیدتان خدا باشد،
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد.
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید.
و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام بدونم اولش باید نیت 4 رکعت بکنم یا دو رکعت ؟
2456
زمان خاصی برای خوندنش هست؟
2714
نماز کن فیکون برای هر مشکلی خوب هست من خودم ازش خیلی حاجت گرفتم ه جهت هر حاجت مجرب است چهار رکعت نماز بخواند. به یک سلام رکعت اول بعد از حمد 100 مرتبه‏ (و افوض امری الی اللّه) در رکعت دوم 100 مرتبه‏ (نصر من اللّه و فتح قریب) و در رکعت سوم بعد از حمد 100 مرتبه‏ (الا الی اللّه تصیر الامور) و در رکعت چهارم بعد از حمد 100 مرتبه‏ (انا فتحنا لک فتحا مبینا) و بعد از سلام قبل از حرف زدن با کسی 100 مرتبه‏ (استغفر اللّه ربی و اتوب الیه) و بعد سر به سجده بگذارد و حاجتش را بخواهد.
اینو از مال یکی از بچه ها کپی کردم
سلام برای امیدواری دوستان بگم که اون ختم 20 روزه رو برای موردی برداشته بودم، ظاهرا یه امیدواری هایی ایجاد شده هر چند قطعی نیست و شنبه بهتر مشخص می شه... امیدوارم خدا امیدمو ناامید نکنه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خدا رو شکـر دوست قدیمی و خوش بحالت... من امروز خیلی حالم بده.. میخام گریه کنم... خیلی خستم... نمیدونم دلم رو به چی خوش کنم... بعضی دردها رو به هیچکی نمیشه گفت امّا هستن و باید تحملشون کرد...
سلام دوستان نازنین و گل
امیدوارم اینقدر که زحمت این تاپیک رو می کشید و به همدیگه امید می دهید ، همه تون یکی پس از دیگری حاجت روا شوید
سپیدارجان ممنون از محبتت
من چند روز پیش این ختم رو جایی دیدم و انجام دادم . احساس می کنم ختم خیلی قوی و موثریه . البته با چند تا ختم دیگه انجام دادم و حاجت گرفتم . اون هم معجزه آسا . اما قدرت شدید این ختم رو احساس کردم . دو دفعه هم خوندم به نیت یک مشکل شدید . حل شد . خدا رو شکر
به شما هم پیشنهاد می کنم بخونید :

خواندن 7 سوره که با �حم � اغاز می شود در یک مجلس ،خصوصا قبل از طلوع فجر وثواب ان را به فاطمه ی زهرا(س) اهدا کند ،تاثیری عجیب در هر امر مشکلی دارد ،این حوائج چه دنیوی باشد وچه اخروی .پس ان را غنیمت شمار وغفلت نورز.ان هفت سوره عبارتند از:1)غافر -2)فصلت-3)شوری-4)زخرف-5)دخان-6)جاثیه-7)احقاف
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
2706