2726
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3010599 بازدید | 41767 پست
ان شاءالله رفع می شه سپیدار جان... می فهمم چی می گی... برخی غم ها رو اصلا نمی شه گفت... و واقعا ادم نمی دونه در مقام دلداری باید چی بگه. حال منم اصلا خوش نیست... و تعریفی نداره... اینقدر داغون و ناتوانم که وصف شدنی نیست ولی مثل اون نقاشی که برای یه پسر ذات الریه گرفته یه برگ روی دیوار کشید و گفت اگر این برگ نیوفته تو نمی میری... اومدم یه چیزی بگم امیدوار شید. چند روزه به چند تا از دوستام اس می دم یا زنگ می زنم می بینم هیچ کی حوصله نداره... یعنی یه بغضی تو گلوم گیر کرده که نمی دونم کجا خالیش کنم.این موردی هم که ان شاءالله شاید امیدهایی توش پیدا بشه یه موضوع بسیار فرعی از مشکلات منه که در کنار مشکلات بسیااااااااااااار عدیده من که برخی دوستان می دونن و تازه برخی چیزا رو به جز خدا کسی نمی دونه ،دیگه داره داغونم می کنه شاید اگر رفع بشه یا سبک شه یکم فکرم ازاد شه وگرنه مشکلات عدیده من یه جوریه که اگر حل شه هم تا سالها اثرش هست و من بعید می دونم به این زودی ها دردی رو که این سالها تحمل کردم از وجودم بتونم خالی کنم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون لیلی جون.از ختمی که معرفی کردی
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
باشه پرسان جوون. تا حالا فقط سانی فرستاده. منتظرم بچه ها بفرستن... برات میل می کنم. البته دعاهای سایت هم حجمش زیاده. هم توش تکراری هست. بنظرم کار وقت گیره... همین هم که داره جمعاوری میشه خوبه... اگه مایلی واست می فرستم
میدونـــــــــــــی دوست قدیمی... همه مون همینطوریم... هرکس یه مشکلی داره....
امیدورام بحق امروز خدا خودش دلت رو شاد کنـــــــــــــه و نتیجه دعاهات رو ببینــــــــــی... و مشکلاتت ریشــه ای حل بشه...
انشاءالله که با این نشونه کوچیک شروع بشه و بعد تمـــــــــــــــــــــــــــــوم مشکلاتت حل شه... ما فقط میتونیم اینجا بهم دلداری بدیم و واسه هم دعا کنیم.... حتماً خدا هم ما را می بینه و دعاهامون رو مستجاب می کنه.... چون تو این تاپیک فقط نام و یاد خدا و ائمه ست و توسل به اونا... امیدورام همه ی بچه های کلوپ حاجتروا و عاقبت بخیر بشن..
آمین
سلام دوستان گل و با محبت
نوراجون دیگه آویشن نداریم . در عوض زردآلو بانو اومده .

سیندرلاجان بهتره قبل از طلوع فجر باشه اما وقت های دیگه هم امکان پذیره . من خودم تو روز خوندم .

دوست قدیمی جون و سپیدارخانم و سایر دوستان . خیلی زحمت می کشید . ممنون
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
2706