2703
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009486 بازدید | 41767 پست
فرشته جان من هم چند بار دعای چهل کلید رو خوندم ولی نتیجه ای ندیدم..البته فقط دعا رو به آب خوندم و آب رو بعد از دعا خوندن خوردم و با آب دعا غسل نکردم ...آیا باید غسل هم کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنی
البته اولین باری که دعای چهل کلید رو خوندم شبش خواب دیدم که یک لباس خیلی زیبا دارم زیباترین لباسی که تابحال دیدم و شنیدم که تعبیر لباس همسر هست ..امیدوارم تعبیرش همسر خوب و صالح باشه...نظر شما چیه؟
فرشته جان اینم یه دعای محبت
هر کس هفت روز، روزی 25 مرتبه صبح و 25 مرتبه عصر دعای زیر را بخواند، در جلب محبت دیگران اثر عظیم دارد.
�بسم الله الرحمن الرحیم سخرلی فلان ابن فلان الحمدلله رب العالمین یا رقیب سخرلی قلبه الرحمان الرحیم یا ودود سخرلی فلان ابن فلان مالک یوم الدین یا رقیب سخرلی قلبه ایاک نعبد و ایاک نستعین یا ودود سخرلی فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقیم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان صراط الذین انعمت علیهم یا ودود سخرلی فلان بن فلان غیرالمغضوب علیهم یا رقیب سخرلی فلان بن فلان و لاالضالین یا ودود سخرلی فلان بن فلان�.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم یکی دیگه
هر کس هفت مرتبه آیه 7 از سوره ممتحنه �عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم� را به کف دست خود بخواند و بدمد، سپس به صورت خود بکشد، هر که او را ببیند، دوستش دارد
سلام دوستان به نظرتون آدم هرچی دعا میکنه نتیچه نمیگیره .بازم باید به دعا کردن ادامه بده ؟؟؟؟؟ از کجا بدونم خدا صدامو میشنوه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
2720
سلام زارا جان امیدوارم اسمتو درست گفته باشم
من هم همین کار تو رو کردم به تعداد گفته شده به اب فوت کردم و بعد آبو خوردم
تنها چیزی که به من گفتن اینه که باید قبل از اذان ظهر خونده بشه ناامید نشو من تا حالا 5 بار خوندم 3 بارش برام خواستگار اومده 2 بار هیچ اتفاقی نیفتاد ولی اخرین بار هفته پیش خوندم و این هفته واسم خواستگار پیدا شد
عزیزم این فلان ابن فلان اسم خودشه و اسم مادرش یا پدرش؟یعنی فلان دومو میگم چیه؟
یه چیز دیگم واسه خواستگار شنیدم زارا جونم

بعد از نماز صبح بدون اینکه با کسی حرف بزنی یا چیزی بخوری 12000تا بسم الله میگی سخته ولی دختر خالم با همین روش ازدواج کرد ولی نیت درست بکن که ایشاالله یه مرد خوب و صالح گیرت بیاد
2714
سلام گلی جون با صد لعن و صد سلام می خونم با دعای علقمه
زارا جون می دونم منظورت چیه همیشه اول با یک دعا شروع می کنم ولی از بس که حاجتم برام مهمه به یک دعا راضی نمی شم و ختم های بیشتری رو بر می دارم .
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
بِسْمِ اللّهِ الرًّحْمَن ِالرَّحیِمْ
به نام خداوند بخشنده مهربان

اَللَّهُمَّ یا مُنْتَهى‏ مَطْلَبِ الْحاجاتِ، وَ یا مَنْ عِنْدَهُ نَیْلُ الطَّلِباتِ، وَ یا مَنْ لایَبیعُ نِعَمَهُ بِالْاَثْمانِ، وَ یا مَنْ لا یُکَدِّرُ عَطایاهُ بِالْاِمْتِنانِ، وَ یا مَنْ یُسْتَغْنى‏ بِهِ وَ لایُسْتَغْنى‏ عَنْهُ، وَ یا مَنْ یُرْغَبُ اِلَیْهِ وَ لایُرْغَبُ عَنْهُ، وَ یا مَنْ لا تُفْنى خَزآئِنَهُ الْمَسآئِلُ، وَ یا مَنْ لاتُبَدِّلُ حِکْمَتَهُ الْوَسآئِلُ، وَ یا مَنْ لاتَنْقَطِعُ عَنْهُ حَوآئِجُ الْمُحْتاجینَ، وَ یا مَنْ لایُعَنّیهِ دُعآءُ الدّاعینَ، تَمَدَّحْتَ بِالْغَنآءِ عَنْ خَلْقِکَ وَ اَنْتَ اَهْلُ الْغِنى‏ عَنْهُمْ، وَ نَسَبْتَهُمْ اِلَى الْفَقْرِ وَ هُمْ اَهْلُ الْفَقْرِ اِلَیْکَ، فَمَنْ حاوَلَ سَدَّ خَلَّتِهِ مِنْ عِنْدِکَ، وَرامَ صَرْفَ الْفَقْرِ عَنْ نَفْسِهِ بِکَ، فَقَدْ طَلَبَ حاجَتَهُ فى مَظآنِّها، وَ اَتى‏ طَلِبَتَهُ مِنْ وَجْهِها وَ مَنْ تَوَجَّهَ بِحاجَتِهِ اِلى‏ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ، اَوْ جَعَلَهُ سَبَبَ نُجْحِها دُونَکَ، فَقَدْ تَعَرَّضَ لِلْحِرْمانِ، وَاسْتَحَقَّ مِنْ عِنْدِکَ فَوْتَ الْاِحْسانِ.
پروردگارا، اى نهایت مطلب حاجات، و اى کسى که رسیدن به تمام خواسته ‏ها در دست توست ، و اى آن که نعمت هایت را به بها نمى ‏فروشى، و اى کسى که عطاهایت را به کدورت منّت آلوده نمى ‏سازى، و اى که به تو بى ‏نیاز شوند، و از تو بى ‏نیاز نباشند، و اى آن که به تو رو کنند، و از تو روى برنتابند، اى که درخواستها گنج هایت را فانى نمى ‏کند، و اى که هیچ دستاویزى حکمت تو را تغییر نمى ‏دهد، و اى کسى که رشته نیاز نیازمندان از تو قطع نمى ‏گردد، و اى که دعاى دعاخوانان تو را خسته نمى ‏کند، تو وجود خود را به بى ‏نیازى از همه خلق ستوده ‏اى و تو به بى ‏نیازى از ایشان شایسته‏ اى، و ایشان را به نیازمندى و فقر نسبت داده ‏اى و ایشان سزاوار چنین نسبت ‏اند، از این جهت هر کس رفع نیاز خود را از جانب تو بخواهد، و برگرداندن فقر را از خویشتن به وسیله تو طلب کند، حقّاً که حاجتش را در جایگاه اصلى خود خواسته، و به دنبال مطلبش از راه صحیح برآمده، و هر که در نیاز خود به یکى از آفریدگان تو رو کند، یا او را بجاى تو وسیله برآمدن حاجت قرار دهد، بى‏ شک خود را در معرض نومیدى آورده، و از جانب تو سزاوار محرومیت از احسان گشته.

اَللَّهُمَّ وَلى اِلَیْکَ حاجَةٌ قَدْ قَصَّرَ عَنْها جُهْدى، وَ تَقَطَّعَتْ دُونَها حِیَلى، وَ سَوَّلَتْ لى نَفْسى رَفْعَها اِلى‏ مَنْ یَرْفَعُ حَوآئِجَهُ اِلَیْکَ، وَلایَسْتَغْنى فى طَلِباتِهِ عَنْکَ، وَ هِىَ زَلَّةٌ مِنْ زَلَلِ الْخَاطِئینَ، وَ عَثْرَةٌ مِنْ عَثَراتِ الْمُذْنِبینَ، ثُمَّ انْتَبَهْتُ بِتَذْکیرِکَ لى مِنْ غَفْلَتى، وَ نَهَضْتُ بِتَوْفیقِکَ مِنْ زَلَّتى، وَ رَجَعْتُ وَ نَکَصْتُ بِتَسْدیدِکَ عَنْ عَثْرَتى، وَ قُلْتُ: سُبْحانَ رَبّى کَیْفَ یَسْئَلُ مُحْتاجٌ مُحْتاجاً ؟ وَاَنّى‏ یَرْغَبُ مُعْدِمٌ اِلى‏ مُعْدِمٍ؟ فَقَصَدْتُکَ، یا اِلهى، بِالرَّغْبَةِ، وَ اَوْفَدْتُ عَلَیْکَ رَجآئى بِالثِّقَةِ بِکَ، وَ عَلِمْتُاَنَّ کَثیرَ ما اَسْئَلُکَ یَسیرٌ فى وُجْدِکَ، وَ اَنَّ خَطیرَ ما اَسْتَوْهِبُکَ حَقیرٌ فى وُسْعِکَ، وَ اَنَّ کَرَمَکَ لایَضیقُ عَنْ سُؤالِ اَحَدٍ، وَ اَنَّ یَدَکَ بِالْعَطایا اَعْلى‏ مِنْ کُلِّ یَدٍ.
خداوندا، به درگاهت حاجتى آورده ‏ام که قدرت دستیابى به آن را ندارم، و رشته چاره ‏جوئى ‏ام در مقابل آن گسسته، و نفس من در نظرم چنین آراسته که آن نیاز را به‏ کسى اظهار کنم که او خود نیازهایش را به درگاه تو مى ‏آورد، و درخواست ه‏ایش از تو بى ‏نیاز نیست، و این لغزشى است از لغزش هاى اشتباه ‏کاران، و درافتادنى است از درافتادن هاى گناهکاران، سپس به یادآورى تو از خواب بى ‏خبرى بیدار شدم، و به توفیق تو از آن لغزش برخاستم، و به یارى تو از درافتادن برگشته و بازپس آمدم، و گفتم: پاک و منزه است پروردگارم، چگونه نیازمندى از نیازمندى طلب نیاز کند؟ و چگونه تهیدستى از تهیدستى دیگر گدایى کند، پس اى خداى من از سر شوق و رغبت آهنگ تو کردم، و از باب اطمینان امید خویش به تو بستم، و دانستم که خواسته من از تو هر چند زیاد باشد در کنار دارائیت بسیار ناچیز است، و چشمداشت فوق العاده من به بخششت در جنب توانایى تو حقیر است، و دایره بزرگواریت از تقاضاى هیچ کس تنگ نمى ‏شود، و دست عطایت از هر دستى برتر است.

اَللَّهُمَّ فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَاحْمِلْنى بِکَرَمِکَ عَلَى التَّفَضُّلِ، وَلاتَحْمِلْنى بِعَدْلِکَ عَلَى الْاِسْتِحْقاقِ، فَما اَنَا بِاَوَّلِ راغِبٍ رَغِبَ اِلَیْکَ فَاَعْطَیْتَهُ وَ هُوَ یَسْتَحِقُّ الْمَنْعَ، وَلا بِاَوَّلِ سآئِلٍ سَئَلَکَ فَاَفْضَلْتَ عَلَیْهِ وَ هُوَ یَسْتَوْجِبُ الْحِرْمانَ.
بارخدایا پس بر محمّد و آلش درود فرست، و با من به کرم خود تفضل نما، و به آنچه به عدلت شایسته آنم با من رفتار مکن، زیرا من اولین کسى نیستم که همراه شوق به سویت رو کرده و تو از فضلت به او عنایت فرموده ‏اى با آنکه مستحق منع بوده، و نخستین خواهنده نیستم که از تو خواسته و تو در حقش کرم کردى در صورتى که مستحق محرومیت بوده است.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ، وَ کُنْ لِدُعآئى مُجیباً، وَ مِنْ نِدآئى قَریباً، وَ لِتَضَرُّعى راحِماً، وَ لِصَوْتى سامِعاً، وَلاتَقْطَعْ رَجآئى عَنْکَ، وَلاتَبُتَّ سَبَبى مِنْکَ، وَلا تُوَجِّهْنى فى حاجَتى هذِهِ وَ غَیْرِها اِلى‏ سِواکَ، وَ تَوَلَّنى بِنُجْحِ طَلِبَتى، وَ قَضآءِ حاجَتى، وَ نَیْلِ سُؤْلى قَبْلَ زَوالى عَنْ مَوْقِفى هذا بِتَیْسیرِکَ لِىَ الْعَسیرَ، وَ حُسْنِ تَقْدیرِکَ لى فى جَمیعِ الْاُمُورِ، وَ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِهِ، صَلوةً دآئِمَةً نامِیَةً لَاانْقِطاعَ لاَِبَدِها، وَلامُنْتَهى‏ لاَِمَدِها، وَاجْعَلْ ذلِکَ عَوْناً وَ سَبَباً لِنَجاحِ طَلِبَتى، اِنَّکَ واسِعٌ کَریمٌ، وَ مِنْ حاجَتى یا رَبِّ کَذا وَ کَذا ..
وَ تَذْکُرُ حاجَتَکَ، ثُمَّ تَسْجُدُ وَ تَقُولُ فى سُجُودِکَ :
فَضْلُکَ انَسَنى، وَ اِحْسانُکَ دَلَّنى، فَاَسْئَلُکَ بِکَ وَ بِمُحَمَّدٍ وَ الِهِ - صَلَواتُکَ عَلَیْهِمْ - اَنْ لاتَرُدَّنى خآئِباً.
بار خدایا، بر محمّد و آلش درود فرست، و جواب دهنده دعایم باش، و به ندایم التفات کن، و بر زاریم ترحّم نما، و صدایم را بشنو، و رشته امیدم را قطع مکن، و دستاویز مرا از خود جدا مساز، و در این حاجت و دیگر حوائجم روى مرا به سوى غیر خودت قرار مده، و کارساز من باش به برآوردن خواسته ‏ام، و روا کردن حاجتم، و رسیدن به آرزویم پیش از آنکه از اینجاى خود برخیزم، با آسان ساختن مشکلم، و با سرنوشت خوبى که برایم مقدر کرده ‏اى، و بر محمّد و آلش درود فرست، درودى دائمى و فزاینده که انقطاع نپذیرد، و زمان آن را پایانى نباشد، و این درود را براى من مددکار قرار ده و سبب برآمدن حاجتم گردان، همانا که تو کارگشاى کریمى، و حاجتم پروردگارا ......(حاجت خود را بخواه)....... است..

سپس نیازت را به پیشگاه حق عرضه کن، آنگاه به سجده رو و بگو:

فضلت به من آرامش مى ‏دهد، و احسانت را هم مى ‏نماید، پس از تو به ذات مقدّست و به محمّد و آلش - که درود تو بر آنان باد - درخواست مى ‏کنم که مرا از این درگاه نومید نرانى.

ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
فرشته جان اسم خودش رو بجای اولین فلان و اسم پدر یا مادرش رو بجای دومین فلان بگو ..البته فکر میکنم اسم مادرش رو بگی بهتره.... راستی این 12000 تا ذکر بسم الله هست یا بسم الله الرحمن الرحیم؟ من همیشه دعای چهل کلید رو حدودای عصر خوندم پس باید قبل از اذان ظهر بخونم درسته؟ دعای چهل کلید رو میشه به نیت شخص خاصی هم خوند؟
نینا جان من فکر میکنم کیفیت دعا مهمتره تا کمیتش ... مهم اینه که بتونی اون رابطه خاصی رو که باعث اجابت دعا میشه پیدا کنی ... بهت پیشنهاد میکنم فقط یک ختم بردار و اون رو با بیشترین تمرکزی که میتونی انجام بده و در بقیه اوقات با زبون خودت (فارسی) با خدا مناجات کن... من خودم چند بار بدون خوندن ذکر خاصی فقط با توجه کامل به درگاه خدا و خواستن حاجتم به فارسی حاجتم رو خیلی سریع گرفتم...
راستی فرشته جان شاید خدا میخواد شما که خودت دختر معتقدی هستی با یه مرد مومن عروسی کنی که همش ادمایی که مذهبی هستن سراغت میفرسته... به نظرم یه مقدار بیشتر با خواستگارات صحبت کن و فقط به صرف مذهبی یا شرط حجابی که میذارن ردشون نکن ...شاید واقعا یکیشون اینقدر ارزش داشته باشه که سختی چادر پوشیدن بخاطرش رو بخوای قبول کنی...
سلام عسلی جان و زارا یه چیز طو یادم رفت در مورد اون ختم بگم اون ختم مثل چهل کلید باید جمعه ها خونده بشه اینکه چند بار باید خوند رو نمیدونم شما به قول زارا نیت کن حالا یه بار بردار ایشاالله که جواب بده
والا عزیز آخه من زیاد زیاد مذهبی نیستم از اول همینطوری بودم برام سخته چادر سرم کن حالا چادر به کنار سختته با کسی زندگی کنم که بخواد تو بند موهام باشه که توهست یا نه و از این موارد ولی نمیدونم چه حکمتیه که خواستگارام اینطوری می شن:)
2706