2410
2553
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3009451 بازدید | 41767 پست
سلام نینا جون .وای منم مثل تو شدم هرچی ختم دم دستم میاد برمیدارم .دارم دیوونه میشم .دیگه واقعا فکر میکنم بیشتر از این نبایدازخدا بخوام .دوسال که هرچی نذر هست دارم انجام میدم و لی روز به روز بدتر میشه .واقعا دیگه حس میکنم خدا دوستم نداره .نمیدونم تا کی باید ادامه بدم .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
سلام نینا جون .وای منم مثل تو شدم هرچی ختم دم دستم میاد برمیدارم .دارم دیوونه میشم .دیگه واقعا فکر میکنم بیشتر از این نبایدازخدا بخوام .دوسال که هرچی نذر هست دارم انجام میدم و لی روز به روز بدتر میشه .واقعا دیگه حس میکنم خدا دوستم نداره .نمیدونم تا کی باید ادامه بدم .
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچی هم که نتیجه نمیگیرم باز ختم بیشتر برمیدارم .دارم داغون میشم .خیلی بد حس کنی خدا دوست نداره .صبح که داشتم نماز میخوندم گفتم خدایا ببخشید که من و دوست نداری ولی من باز به درگاهت اومدم .!!!!!!!
2720
امیتیس جون سلام.

بااجازه لیلی عزیزم امیتیس قبل شروع ختم یه مبلغی رو لای اون صفحه قران که توش سوره حمد نوشته میذاری وختمو شروع میکنی.بعد باهمین پول یه قران میخری و به یه حاجتمند اهدا میکنی.

درمورد نماز7بانو هم فکرنمیکنم ترتیب مهم باشه.فقط برای اون 7تا بانو باید خونده بشه.

ایشالله حاجت روا بشی خانومی
سلام بر همه من تازه واردم
تایپیک ها رو تا اونجا که تونستم خوندم از اینگه دیدم خیلی ها حاجت گرفتین خیلی انرژی گرفتم
در مورد دعای چهل کلید بگم که هر وقت خوندمش برام خواستگار اومده رد خور نداره آخریش توی همین هفته قراره بیاد
ولی هیچگدوم اونی که من میخوام نیست من آدم ایده الیستی نسیتم ولی به معیار هام نمیخورن معمولا خیلی مذهبی هستن یا شرطشون چادری شدن منه اینو چکار کنم که اونی که میخوام بیاد
در ضمن من الان به یک دعای محبت وحشتناک خوب نیاز دارم که رد خور نداشته باشه
اگه کسی میدونه برام میل کنه خیلی بهش احتیاج دارم می خوام طرف دیگه خیلی عاشق بشه
ممنون از همه
2714
2706