2726

سلام خانوما، هفته 6 بارداریم اوایل لکه بینی داشتم اما دکتر شیاف داد خوب شدم، چندتا آمپول پروژسترونم بهم داد که زدم دیگه شیاف استفاده نکردم اما الان میبینم باز لکه بینی شروع شده!!!😰چرا؟؟؟ درضمن خانوما من خیلی بی حالم حال ندارم دستام خیلی خشک میشن اینا طبیعیه؟؟؟ چندروزه حموم و دسشویی رو میخوام بشورم حال ندارم به نظرتون بی حالی طبیعیه؟؟؟ راهنماییم کنید ممنون میشم، مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

استراحت کن .حموم  دستشویی تمیز چ بدرد تو میخوره الان 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام بله حالاتت طبیعیه گلم لطفا بیخیال کارای خونت شد کاملا دراز بکش و از توالت فرنگی استفاده کن شیاف هیچ ضرری نداره بازم استفاده کن منم لکه بینی داشتم تا آخرماه پنج استفاده کردم جای بچه رو سفت میکنه تا وقتی لکه داری دوازده ساعتی یکی بذار و بعدش شبی یکی این تجویز دکترم بود و من هفته هفت تا نه خوب خوب شدم

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

چیزایی که گفتی طبیعیه.بخودت فشار نیار کار اینا نکن زیادم سرپا واینستا.دوباره هم باید شیافو امپولو شروع کنی.منم اینجوری بودم یدره استفاده کردم قط شد بعد زیاد سرپا میموندم یا حموم میرفتم لک بینی داشتم که دکتر بهم دوباره شیاف داد.۳ماه اول خطرناکه زیاد بخودت فشار نیار 

سلام بله حالاتت طبیعیه گلم لطفا بیخیال کارای خونت شد کاملا دراز بکش و از توالت فرنگی استفاده کن شیاف ...

باشه مرسی میگم یه وقتایی قالی میبافم اما زیاد نمیشینم بهذنظرت اشکال نداره؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
باشه مرسی میگم یه وقتایی قالی میبافم اما زیاد نمیشینم بهذنظرت اشکال نداره؟

عزیزم کلا باید دراز بکشی تا توی سونو بگن رفع شده من دوهفته کامل فقط دراز کشیدم و با این وجودم دو بار خونریزی زیاد کردم بهش میگن هماتوم پشت جفت باید استراحت کنی تا جذب یا دفع شه برای من دفع شد و فقط سونو مشخص میکنه خوب شدی یا نه اما حداقلش دوهفته استراحت مطلقه حتی پله و نزدیکی هم ممنوعهذسرپا نایست چون هرگونه تکونی باعث خونریزی میشه باز 

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
باشه مرسی عزیزم

همه کاراتو تعطیل کن و فقط استراحت و نداشتن استرس و کارایی که گفتمو بکن بهت قول میدم سریع خوب شی

2706