2703
2553
عنوان

ایده برای جشن روز دختر در شهربازی

299 بازدید | 33 پست

بچه ها من یه شهربازی سرپوشیده دارم دو هفته است افتتاح کردم

به نظرتون چیکار کنم؟

پذیرایی با چی باشه؟

به نظرتون واسه شون هدیه بگیرم؟

دو سه تا شهربازی ها دیدم که زدن ورودی نفری ۳۵ هزار تومان، به نظرتون من بزنم ۲۰ تومن خوبه؟

می ترسم یه خرجی کنم هیچکی نیاد🤨

چجوری جشن بگیرم براشون؟ 

واقعا هیچی نمیدونم😁

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

مثلا تو کانالم زدم کلاس نقاشی صبح ها برگزار میشه هیچکی نه زنگ زد نه ثبت نام کرد

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

درصورتیکه شبا حدود بیست تا بچه میان

کجاست

شهرستانم عزیزم

2714

بگو اگه نزدیکی دخترام رو بیارم خوبببببب

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
کجاست شهر بازیت ؟ تهرانی نزدیکی بیایم 

نه عزیزم

شهرستانم

درصورتیکه شبا حدود بیست تا بچه میان

اولش باز کردی باید صبرداشته باشی مشتری جمع کنی

اولاش ارزون باش تبلیغ شه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

به عنوان یه مادر راهنماییت میکنم. تمیزی خیلیییی مهمه. همیشه آخر هفته تمام وسایل و کف پوش رو تمیز و ضدعفونی کن . خودم به شخصه جایی تمیز باشه هرچقدرم پولش باشه میدم. نکته دیگه اینکه اگر مثلا ۱۰ دقیقه اضافه موندن پول بیشتر نگیر. 

مربی های مهربون بذار و یه جوری باشه که وجود مادر کمتر نیاز باشه و مربی ها با بچه ها بازی کنن. اینم خیلی عالیه و یه استراحت برای مامانا حساب میشه و میارن اونجا

منظورت از شهربازی پارک کودک  هست؟

بله😊

به نظرم هدیه بخر مثل گل سری چیزی با یه شاخه گل 

به دخترا هدیه بده .

اگه کسی هم نیاد بعدا هدیه تولدی عیدی ای چیزی میدی به کسی 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2706