1345
1341
عنوان

چکار کنم دردام شروع بشه

362 بازدید | 52 پست

سلام دوستان

چکار کنم دردهای زایمانم شر‌ع بشه

انگار نه انگار که این دختر کوچولوی من قراره به دنیا بیاد هیچ دردی ندارم

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

پله نوردی 

شربت زعفرون غلیظ

کمرتو زیر آب گرم ماساژ بده 

بشین پاشو 

پیاده روی 

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
1350

زایمان اولی یا دوم ‌....

منم این جور بود چه قدر اعصابم خورد شده بود  بعد دکتر معاینم کرد خرده درد گرفتم و برای این که قطع نشه رفتم پیاده روی یعنی خودم و کشتم از بس راه رفتم بعدشم مرتب دوش اب گرم گرفتم اب گوشت زیرم مرتب می خوردم  هفت بار ناد علیم فوت اب کن بخور هر روز ان شاالله به سلامتی فارغ شی 

زایمان اولی یا دوم ‌.... منم این جور بود چه قدر اعصابم خورد شده بود  بعد دکتر معاینم کرد ...

زایمان اولمه

منم خیلی خرصم گرفته

چون تو ژن خانوادگیمون بچه دو هفته زودتر به دنیا میاد اکثرا و ماه درد هم دارن ولی من هیچ علائمی ندارم

پانزده تیر تاریخ زایمانمه

الهی به سلامتی فقط پیاده روی و پله نوردی انشاءا... به سلامتی به دنیا بیاد تحرکت زیاد باشه نمیخوام بترسونمت ولی عروس عمه ام تحرکش کم  بود 3روز درد کشید اخرش هم سز شد

1348
الهی به سلامتی فقط پیاده روی و پله نوردی انشاءا... به سلامتی به دنیا بیاد تحرکت زیاد باشه نمیخوام بت ...

من خونه مادرم طبقه پایینمونه

اینقد این پله هارو بالا پایین میکنم به هر بهانه ای که شب از پا درد خوابم نمیبره 😂

چشم عزیزدلم واسه همه نینی سایتیای گل دعا میکنم

گلم به سلامتی عزیزم ایشالا به سلامتی فارق شی گلم تو رو خدا سر زایمانت برای شوهرم دعا کن خوب بشه از دیشب دارم می میرم دوباره حالت هاش برگشته میترسم بیماریش تغییری نکرده باشه خیلی میترسم براش دعا کن خواهش میکنم

1226
زایمان اولمه منم خیلی خرصم گرفته چون تو ژن خانوادگیمون بچه دو هفته زودتر به دنیا میاد اکثرا و ماه ...

قرار نیست که همش درد داشته باشی درد زایمان شروع میشه 2تا3ساعت درد شدید میشه بعدش بچه به دنیا میاد

زایمان اولمه منم خیلی خرصم گرفته چون تو ژن خانوادگیمون بچه دو هفته زودتر به دنیا میاد اکثرا و ماه ...

چرا عجله داری عزیزم هرچی سرموقعش بدنیا بیاد که بهتره چون هم درشتتره هم ریه هاش کامل تکمیل میشه،اگه ۱۵تیر رد شد و بازم دردنداشتی باید بری پیش دکترت یا امپول فشار میزنه یا اگه سزارینی عملت میکنه

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  

مرتب نزدیکی کن و بهمون تو کلاسای زایمان یاد دادن جوشونده اسطوخودوس باعث دردای زایمانی و ارام بخشه ک استرس درد های زایمانی نداشته باشیم من ب هرکی گفتم خورده دردش شرو شده

زندگی یعنی شوهرم و پسرم      

عزیزم انشالله بسلامتی دختر نازتو بغل کنی سالم و صالح با یه زایمان راحت

سر زایمانت برا منم دعا کن...دخترم صحیح و سالم بیاد بغلم

ممنون میشم ازت😍😍😘😘

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30