2733
2734
عنوان

وای بچه دوستم روی فرشم نم پس داد

128 بازدید | 18 پست

وای دارم دیوونه میشم . دوستم چند دقیقه بچه اش رو سپرد به من تا بره سوپر بیرون خرید کنه . یه لحظه اومدم بچه اش رو از رو زمین بلند کردم دیدم زیرش خیسه . خیلی ناراحت و عصبی ام. خیلی کوچیکه جاش. در حد دو سه سانت از فرش خیس شده

نمیتونم فرش شویی ببرم یا فرش رو جمع کنم . چون فرشم 12 متریه .

اگه با پارچه مرطوب چند بار بکشم روش پاک میشه؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

میتونی اون تیکه رو بلند کنی و یه لنگ بزاری زیرش و بعد با اب بشوری و مایع بزنی. من یادمه قبلا این کار رو میکردن. چون هم قالیها سنگین بودن و هم امکان نداشت ببرنش بیرون بشورنش. و اینکه خاله ی شوهر من وحشتناک وسواس داره و مذهبیه یبار دختر من هم اونجا متاسفانه خودشو خیس کرد و من با وجودی که خیلی خجالت زده شده بودم بهش گفتم و دیدم همین کار رو کرد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

باید زیرفرش تشت بذاری روش اب بگیری..ولی هم سخته هم قالیت چروک خشک میشه و تاچند وقتی چروک خواهد بوداگر فرشت نو هست که حیفه بدی قالیشویی

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
یعنی پوشکش نکرده من پسرم فرشم رو خیس کنه خودمو کشتم چه برسه خونه مردم دوست خجالت نکشید؟  

چرا پوشک داره. نمیدونم چرا اینجوری شده. هنوز دوستم نیومده. با اینکه خیلی عصبانی ام اما به بچه اش چیزی نگفتم. بیچاره گناهی نداره خب. تازه بوسش کردم گذاشتمش تو یه تشت بزرگ و اسباب بازی گذاشتم جلوش که از اون تو در نیاد

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2706