2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون توی زمینهای پدر همسرم و اقوامشون توی ایلام کشت میشه گفتم اولین بار اونجا دیدم نمیدونستم خوزستا ...

عزیزم عنبربو ایلام و خوزستان با هم فرق دارن مال ایلام بسیار با کیفیت تر و گرونه

2456
عزیزم عنبربو ایلام و خوزستان با هم فرق دارن مال ایلام بسیار با کیفیت تر و گرونه

ا خیلی ممنون 

نمیدونستم 

ولی از وقتی امتحان کرده ایم عاشقش شده ام

خوشبختانه چون مال خودمونه از قیمت هم خبر ندارم 

😁

برنج عنبر بو اصل ایلام کشت میشه و از لحاظ طعم و بو با برنج شمال خیلی فرق داره و بسته به منطقه ی کشتش قیمتش فرق داره و البته نسبت به برنج شمال گرون تره 

متاسفانه بعضی از کشاورزا برنج خوزستان رو باهاش ترکیب میکنن و به عنوان اصل میفروشن که کیفیتش با برنج عنبربو اصل قابل مقایسه نیست 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
ا خیلی ممنون  نمیدونستم  ولی از وقتی امتحان کرده ایم عاشقش شده ام خوشبختانه چون مال خود ...

عزیزم شما اهل ایلام هستید 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2714

ماهم همیشه شوهرم عنبر بود میخره ولی همیشه خوب وبد داره قیمتاشم مدام تغییر میکنه سری اخری که شوهرم خرید اصلا خوشم نیومد  مونده بود خیلی وقت اخرشم کرم زد ریختیم بیرون به جاش برنج لنجون خرید خیلی خوشمزه هس ولی ازبس گرونه دلم نمیاد بیشتر بپزم بخورم 

عنبربو بار اخر خریدیم 13ونیم لنجونم 19تومن 

درکل عنبربو اگر برنج خوبش گیر بیاد خیلی خوشمزس

وووووااااااي دللللللم 

دللللم خواست 

خييييييلي خوشمزه و 

خييييلي خوشبببببببو 

مامان من درست ميكرد 

همسايه ها ازش ميپرسيدن برنج تون چيه 

دو نوع داره عنبر لري عنبر عربي 

عنبر لري خوشمزه تره 

2706