2726

یکمم پاش ورم کرده.

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه آلفا پیدا کنی دو روزه جم میشه زخمش .. وگرنه پماد چشمی هم عالیه

پماد چشمی چی؟

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
تتراسایکلین .. زود زخم رو خوب میکنه

ممنون گلم حتما میزنم

دوتا پمادتتراسایکلین و جنتکس هردوپمادچشمی هستن.هم راحت پیدامیشن هم قیمت زیادی ندارن.به مامانا توصیه میکنم همیشه درمنزل داشته باشن.این پمادهاهم مثل آلفا آچارفرانسه ان.  :)

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
دوتا پمادتتراسایکلین و جنتکس هردوپمادچشمی هستن.هم راحت پیدامیشن هم قیمت زیادی ندارن.به مامانا توصیه ...

درسته خانومی. ولی جنتکس واس عفونت هست .. اگه احتمال عفونت داره اره .وگرنه همون تترا 

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..