2733
2739
عنوان

بارداری

37 بازدید | 2 پست

سلام . وقتتون بخیر . ۲۶ فروردین من پریود شدم و ۲ اردیبهشت قاعدگیم تموم شد و ۱۴ اردیبهشت برای بارداری اقدام داشتم که بعد از ۱۰ روز عقب افتادن پریودم آزمایش خون دادم و جواب بارداریم مثبت بود . من هفته ی ۴-۵ به علت ترشح قهوه ای رفتم برای سونو که بهم گفتن جنین ۵-۴ هفتشه و با وجود مصرف شیاف حدود یک هفته خونریزی ملائم با رگه های خونی و گاهی لخته داشتم که حدس زدم سقط کردم اما هیچ دردی نداشتم  اما از وقتی وارد هفته های ماه دوم بارداری شدم حالت تهوع شدید صبحگاهی - دلضعفه و ترش شدن معده دارم . که شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ هفته ی هشتمم تموم میشه اما دیروز که رفتم سونو شکمی گفت فقط ساک هست اما همچنان علائم بارداری دارم و لکه بینی ندارم فقط بعد نزدیکی با همسرم اندازه یه بند انگشت لکه بینی دارم ‌ ‌. و فردای آخرین سونو سمت چپ شکمم لرزش ملائم و دائم دارم به نظرتون بچه ام زنده ست ؟ 

راستش ۸  هفته دیگ کامل قلبش باید معلوم میشد میخوای  ی بار دیگ سونو بشو 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘