2733
2739

بچه رو میخوای زجرکش کنی راه های دیگه ایم هست😐😐 البته که مسافرین دیگه گناهی نکردن

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم شما تجربه ای داری یا بچه نداری همینجوری میگی؟

یه چیز بدیهیه که هم بچه اذیت میشه هم بقیه نباز به تجربه نیست

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

بچه ۱۷ ماهه مگه تو اتوبوس میمونه😳

تغذیه بچه هاتون چیه خداوکیلی من از دست این آتیش پاره به جنون رسیدم. یک ثانیه یکجا بند نیست

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

باهواپیما برید.

ابجیم بچش کوجیکتر بود با هواپیما میرفتن مشکلی هم نبود. اابته اتوبوس خوب باشه، مجهز، ۸ساعتم شب باشه بنظدم بشه تحمل کرد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
گلم شما تجربه ای داری یا بچه نداری همینجوری میگی؟

من بچه ندارم ولي ميدونم وحشتناك مبشه

گرمش ميشه خيلي هوا بده

٨ساعت خيليه

دستشويي و...

ميتوني نرو

يا با ماشين خودتون برو 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

من با بچه ۲۸ ماهه رفتم.یه بار. اتوبوس وی آی پی بود. شب رفتم. بچه از موقع حرکت تا پیاده شدن خواب بود. نه و نیم راه افتادیم و شش و نیم رسیدیم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بچه ۱۷ ماهه مگه تو اتوبوس میمونه😳 تغذیه بچه هاتون چیه خداوکیلی من از دست این آتیش پاره به جنون رسی ...

خخخخخ تا اون موقع ۱۷ ماهه میشه نمیدونم آخه هنوز تازه یک هفته هست راه رفتن تمرین میکنه شاید تا اون موقع بند نشه تو ماشین🤔.

غذا فعلا یه مدته بد غذا شده و باید دنبالش بدومم. نمیدونم بخدا سردرگمم

2706