2737
2734
عنوان

مادرشوهر بی فکر

470 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها ما دوسال پیش عروسیمون بود یک هفته بعد از عروسی ما عروسی پسرعموی شوهرم بود،اونا اومدن عروسی ما هیچ پولی واسه کادو ندادن.ولی یک هفته بعدکه عروسی اونا بود ما رفتیم 300تومن کادو دادیم واسه عقدشون هم شوهرمو محضر دعوت کرده بودن سرعقد هم 200کادو داده بود.ولی اونا نه عروسی نه عقدمون کادو ندادن.

ما خونه خریدیم عید اومدن خونمون حتی یه جعبه شکلات یا شیرینی هم نیاوردن واسه خونه دیدنمون!!

حالا بچشون به دنیا اومده من گفتم ما واسه دیدن بچش کادو نمیدیم اونا واسه ما هیچکاری نکردن.

مادرشوهرم میگه نه زشته حداقل 100 یا 50بدید،شوهرمم بامن موافق بود ولی امروز گفت فردا بریم براشون یه سکه پارسیان بخریم.هیچی نگفتم،گفت نظرت چیه بخریم؟گفتم من حرفامو قبلا زدم بخری من راضی نیستم.حرفای مامانش روش اثر گذاشته

بنظرتون چیکارکنم؟ما واسه خرید این خونه خیلی ازنظر مالی اذیت شدیم ولی بخدا بحث پولش نیست وقتی اونا واسه ما کاری نکردن چرا ما همش کادو بدیم بهشون

لبخند خدا یعنـــــی همین بازشدن پلـــــک های هر روزت...!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم حرصم ميگيره خودشونو ب نفهمي ميزنن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
2738

حق با شماست 

بگو یه جعبه شیرینی اگر ببرم لطف کردم 

من باشم شوهرم بخواد سکه بخره نمیرم خونه طرف 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
شوهرت باحرف راضی کن بگوالان دستمون تنگه خودمون واجبتریم

صبح بهش میگم من عید بخاطر تو موهامو رنگ نکردم چون دستمون خالی بود بعد تو میخوای واسه اونا سکه بخری.هیچی نگفت

لبخند خدا یعنـــــی همین بازشدن پلـــــک های هر روزت...!  
2706