2726
عنوان

✍ یاد بگیریم......

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 21 پست
راه های دیگه هم برای ابراز خوشحالی هست

من یک دوستی داشتم همیشه نق و نوق مادرشوهر و شوهرش رو برای ما می آورد ... اوایل باهاش همدردی میکردم یا سعی میکردم کمک کنم یه راه حلی پیدا کنیم... بعدا دیدم خوشی هاش رو نمیگه هیچوقت که مبادا چشم بخوره.... اینو گفتم برای اینکه بگم

قسمتی از تاپیک شما درسته در مورد پدر و مادر که نوشتید .... در مورد بقیه خوشبختی ها ولی به نظرم جامعه سالمتر هست اگر اونا رو بیشتر بگیم و انتشار بدیم..... 

من یک دوستی داشتم همیشه نق و نوق مادرشوهر و شوهرش رو برای ما می آورد ... اوایل باهاش همدردی میکردم ی ...

اتفاقا دیشب شاهد یه موضوع بودم

خیلی ذهنم رو درگیر کرده بود

امروز صبح این متن رو دیدم یاده موضوع دیشب افتادم

اینقدر بهش فکر کردم.دلم خواست بذارم تا شاید به درد کسی بخوره به خودش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بود ؟ کنجکاو شدم

شوهرم دوتا دوست داره برادر هستن.هر دوتا متاهل هستن.یکیشون دوتا بچه داره.یکیشون بچه نداره.

اونی که بچه نداره زنش باردار بود.همین هفته قرار بود بره سونو سلامت اول.همین داداش که زنش باردار بود به شوهر من قول داده بود گفته بود جمعه شب(یعنی دیشب)دعوته من تو فلان رستوران شیرینی بارداری خانمم.

بنده خدا به سونو سلامت نرسیده بود قبل از سونو بچشون سقط شده بود.

ولی دیروز شوهره تماس گرفت با شوهره من گفت درسته بچه سقط شده ولی دعوت رستوران سر جاش هست.بیاید دور هم باشیم.برای روحیه خانمم هم خوبه.

ما رفتیم رستوران اون داداش که بچه داره هم دعوت کرده بود.

من قبلا هر دوتا جاری رو دیده بودم‌هر دوتا خانوم بودن و کدبانو و خوش برخورد.

دیشب خیلی برام عجیب بود حرکاتشون.

اون جاری که بچه داشت اینقدر این بچه رو ناز میکرد و بالا و پایین انداخت که تا آخر شب بچه استخون درد گرفت😐

جلو اون جاری که بچه سقط کرده بود این کارا میکرد.

همش بچشو ناز میکرد.شیرین کاری های بچش رو به رخ میکشید.....

اونم که سقط کرده بود دو سه بار متوجه شدم که اشک تو چشماش حلقه زد و خودش رو کنترل کرد.

والا نمیدونم کی مقصره.خدا خودش از دل هرکسی با خبره.

ولی من خیلی متاسف شدن.

2728
شوهرم دوتا دوست داره برادر هستن.هر دوتا متاهل هستن.یکیشون دوتا بچه داره.یکیشون بچه نداره. اونی که ب ...

وای طفلک.... چه زن مشکل داری هرچقدر هم دو تا جاری بد باشند بازم این حرکتا برای دل سوزوندن خیلی ..... میگن از آه دل شکسته باید ترسید.... بله حالا متوجه صحبتتون شدم ....

وای طفلک.... چه زن مشکل داری هرچقدر هم دو تا جاری بد باشند بازم این حرکتا برای دل سوزوندن خیلی ..... ...

من از این حرکتا از آدمای دیگه دیده بودم قبلا

ولی از این خانم بعید بود

قبلا باهاش تردد داشتم

خیلی فهمیده برخورد میکرد.خیلی خانمه خوبی بود‌.

الان یکی از دوستان گفتن باید بتونیم خوشحالی دیگران رو ببینیم.تا انرژی مثبتش به خودمون منتقل بشه......

خب این بنده خدا که افسردگی بعد ازسقط داره چه انرژی مثبتی میگیره از این حرکت جاریش؟؟؟

من از این حرکتا از آدمای دیگه دیده بودم قبلا ولی از این خانم بعید بود قبلا باهاش تردد داشتم خیلی ...

اونم خدایی داره.... این رفتار جاریش اگر عمدی و به قصد آزار رسوندن به اون خانم بوده با اون چیزی که فکر کنم مدنظر اون خانم بوده فرق داره