2726
عنوان

✍ یاد بگیریم......

244 بازدید | 21 پست

✍️یاد بگیریم

از محبت دیشب پدر نگوییم در حضور کسی که پدرش در آغوش خاک آرمیده است...

✍️یاد بگیریم

از آغوش گرم مادر نگوییم در حضور کسی که مادرش را فقط در خواب میتواند ببیند ...

✍️یاد بگیریم

اگر به وصال عشقمان رسیدیم، میان انبوه جمعیت کمی دستانش را آهسته تر بفشاریم،

شاید امروز صبح کسی در فراق عشقش چشم گشوده باشد ...

✍️یاد بگیریم

اگر روزی از خنده فرزندمان به وجد آمدیم، شکرش را در تنهاییمان به جا آوریم 

نه وصف خنده اش را درجمع ...

شاید کسی در حسرتش روزها را میگذراند...

✍️یاد بگیریم

آهسته تر بخندیم، شاید کسی غمی پنهان دارد

که فقط خدا میداند..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

🤔🤔 اظهار بدبختی و شاد نبودن و خمودگی کنیم مبادا با به کسی بر بخورد😐😐😐

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

یعنی هیچ وقت تو.جمع نباید اظهار شادی و.خوشبختی کنیم، چرا نباید این حس های خوب و انرژی که همراه خودش داره رو به جمع منتقل کنیم، باید یاد بگیریم از خوشحالی دیگران ما هم از درون خوشحال بشیم، انرژی مثبت ها رو تکثیر کنیم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
الان کجای این‌متن ابراز به بدبختی بود بنظرتون؟🤔

ابنکه کسی از خوشحالیای زندگیش نگه که یه وقت کسی مشکلی واسش پیش نیاد🤔🤔 

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
یعنی هیچ وقت تو.جمع نباید اظهار شادی و.خوشبختی کنیم، چرا نباید این حس های خوب و انرژی که همراه خودش ...

دقیقا موافقم

چون در غیر اینصورت نتیجه اش میشه اینهمه تاپیک بدبختی کتک خیانت سیاه بختی که اینجا می بینیم.... در صورتیکه اونایی که زندگیشون خوب و سالم هست چیزی نمی نویسند اینجا

راه های دیگه هم برای ابراز خوشبختی هست

ابراز خوشبختی یه طرف قضیه است، انتقال این انرژی مثبت به دیگران یه طرف دیگه، من اگه بچه نداشته باشم چرا باید از بچه داشتن دیگری ناراحت بشم به جاش خداروشکر می کنم که دیگری این حس خوب رو تجربه می کنه اینطوری منم شریکم تو حال خوب اون، بحث اینه که باید خوشحال باشیم از دیدن عینی خوشحالی دیگران

دقیقا موافقم چون در غیر اینصورت نتیجه اش میشه اینهمه تاپیک بدبختی کتک خیانت سیاه بختی که اینجا می ب ...

باهاتون موافقم، اینجا محیطش طوریه که دیدن خوشحالی و خوشبختی دیگران کمتر خواهان داره، در صورتیکه نمیدونیم اگه یه نفر حالش خوبه یعنی یه بدن سالمتر یه روح ارومتر و یه دغدغه کمتر

2706