1472
1411
عنوان

هاله بیبی چک مدیکور

124 بازدید | 8 پست

سلام..

من ۴ روز گذشته از پری بی بی زدم اول منفی بود بعد فک کنم ی ربع یا نیم ساعت نگا کردم هاله خیییلی کم رنگ انداخته بود،فرداش صب باز دوباره گذاشتم بازم اول منفی بود بعد هاله انداخت،دیروزم گذاشتم بعد حدود ۱۰ دیقه متوجه هاله شدم و بعد نیم ساعت یکم پررنگ تر شد،به نظرتون من باید چیکار کنم آزمایش بدم یا منتظر باشم؟اصلا ممکنه باردار باشم؟

هرکسی مث من بوده و باردار بوده کمکم کنه لطفا

هروقت هاله دیدی یعنی بارداری حتی بعده ده دقیقه اگر منفی باشه چندساعتم از روش بگذره باز هاله نمیندازه

برا بار سوم بچه مو از دست دادم دیگه به خدا هم امید ندارم 

مبارک باشه.بارداری.برو آزمایش

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

بارداري منم عين شما بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️

واقعا؟

من دیروز که جمعه بود امروزم تعطیله نمیشه آز داد،میخواستم آز بدم ولی ترسیدم زود باشه،امروز سالگرد ازدواجمونه میخواستم جواب آز مثبت میشد و به شوهرم هدیه میدادم ولی این هاله ها گیجم کرده و نتونستم آز بدم