2733
2734
عنوان

دلگیر ترین شب تولد

595 بازدید | 13 پست

بچه ها امروز تولدمه.

بجز پدر مادر و برادرم که صبح باهاشون باimo حرف زدم  هیچکی بهم‌تبریک‌نگفته

بخاطر دل دختر کوچولوم خودم برا خودم کیک خریدم و شمع گذاشتم دوتایی با هم فوت کردیم شوهرمم مثل ماست نشسته بود و حتی یه تبریک‌خشک و خالی هم‌نگفت.

امشبم‌ مثل هر شب به بهانه کمر دردش از تخت  رفت و رو مبل خوابید.خیلی دلتنگم .

آخ خدا جون چیه این دنیات که بنده هات این قد حالشون بده ؟؟

خدایا میدونم ک حواست هست خیلیامون با چشمای پر اشک میخوابیم .. میدونم میبینی که چه قد قلبمون درد میکنه و بغض گلومون و چنگ میندازه .. خدا جونم الهیی قربونت بشم ما که جز تو کسی و نداریم .‌ اگه تو کمکمون نکنی بریم در خونه ی کی ...؟

خدایا حال دل استارتر و خوب کن .. خدایا خودت خبر داری از حال دلش .. مراقب دختر کوچولوش باش ‌‌ .

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

تولدت مبارک 🤗🤗ایشالله چشم حسودات کور بشه و سال دیگه روز تولدت از ته دل با دختر نازت بخندی 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تولدت مبارک مامان خوشگل و باحال و مهربون امیدوارم حال دلت خوب باشه همیشه💙

تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید
2738
عزیزم تولدت مبارک باشه  بنظرت علت رفتار همسرت چی میتونه باشه؟

کلا بی محبته و با بغل و بوسه و نوازش و محبت کلامی میونه ای نداره فقط ه  وقت س ک س بخواد میاد کارشو می کنه و می ره دوباره

برای تولد هم‌معمولابا یه گیفت کارت سر و ته شو هم میاره که برام‌پشیزی ارزش نداره وقتی یه کلمه محبت امیز از دهنش در نمی اد

مردا زیاد تواین فازا نیستن توهم یسال دیگه براخودت تولد بگیر کیک سفارش بده تا شرمنده بشه

چون خودم قبلش با اون حالم براش تولد گرفته بودم ازش انتظار داشتم ولی سال بعد جبران میکنم