2726
عنوان

مهدی هاشمی با پررویی تمام میگه هوو آوردم سرِ گلاب😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا یه مسئله ای پیش میاد یا حق کسی پایمال میشه 

یا اینکه کودک اذاری میشه به خودشون حق تموم دخالتا رو میدن سریع تو صفحات مجازیشون پست میزارن

الان که خودشکن همسر ازاری یا هزارتا کارای دیگه میکنن میگن خصوصیه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
خیلی حقیره احمق خجالتم خوب چیزیه گلاب با اینکه پیره ولی از این زن جدید خشگلتره به نظرم زن جدیده خ ...

خواهرم شانس داره شانس

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

اونایی هم که علنی نمیگن و ازدواج رسمی نمی کنن خیانت میکنن

من کارشو تایید نمیکنم هرگز....ولی سریع تو یه طلاق تمام تقصیرارو رو دوش مرد نذارین.چمیدونین تو خونشون چه خبر بوده

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
مگه از گلاب سالها پیش طلاق نگرفته بود

ن بابا تازه دخترش هم گفت بابام الان پیش ما است و شناسنامه ش هم گواه اینه ک اون زنه دروغ میگه. ولی بعد خودش اومد ازدواجش رو تایید کرد نامرد

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2706