2726
عنوان

عصب کشی کردم دندونم نبض میزنه

4778 بازدید | 7 پست

دوستان ۴ ماه پیش عصب کشی کردم اما هنوز روکش نکردم حالا سه شبه همون دندونه داخلش نبض میزنه کسی تجربه ای داره؟ بعضی وقتا هم انگار سطحش میاد بالا بنظرتون عفونت داره؟

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
پر کردی یا نه ؟؟یه عکس باید بگیری شاید کامل عصب کشی نشده  اگه پر کردی ممکنه بلند باشه

اره عصب کشی کرد بعد هم پرش کرد گفت بعدا بیا تا روکشش کنم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر کردی یا نه ؟؟یه عکس باید بگیری شاید کامل عصب کشی نشده  اگه پر کردی ممکنه بلند باشه

اگه بلند شده باشه ینی دوباره بیحسی و.... از اول؟

2728
اگه بلند شده باشه ینی دوباره بیحسی و.... از اول؟

باید اول عکس بگیری ببینی در چه وصعیتیه ممکنه صایعه داشته باشه یا دوباره عصب کشی بخواد یا نه فقط کوتاه بشه کافیه 

باید اول عکس بگیری ببینی در چه وصعیتیه ممکنه صایعه داشته باشه یا دوباره عصب کشی بخواد یا نه فقط کوتا ...

ممنونم دوستم