2737
2734
عنوان

باردارایی که مسافرت رفتین بیاین

152 بازدید | 19 پست

باردارم ، تازگیا رفتم تو 5 ماهگی... اولین بارداریمه ... امکانش هست بریم مسافرت ؟!!

کسی باردار بوده رفته مسافرت؟!! 

چی شد ، راحت بودین تو سفر ، رفت و آمداتون ؟!!!

بچتون سالم به دنیا اومده ، تو دوران بارداری چیزی تهدیدتون نکرده؟!!!

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

من 7ماهم بود رفتیم دکترم گفت مایعات زیاد بخور

هر ۱ساعت ۱۰مین‌راه برو 

ولی من خیلی راحت بودم ولی یکم مشکل دسشویی داشتم زود به زود میرفتم‌

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم میخواستیم برای سه ماهه ی دوم بریم مسافرت که نشد

قدر سه ماهه ی دومتو بدون،هیلیی خوبه،نه حالت تهوع اوایل رو داری،نه سنگینی این اواخر

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2728

عزیزم نه من تا ماه اخر مسافرت نیرفتم و خدا رو شکر بچه ام سالمه حتی میرفتیم خونه مانان بزرگم ده کیلومتر جاده دست انداز و چاله و چوله اس رد میکردیم چیری نشد خداروشکر 

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)

من ۱۸ تا ۲۰ هفته مسافرت بودم، با هواپیما رفتم و برگشتم. باید از دکترت اجازه بگیری. من که خیلی راحت بودم، بهترین دوران بارداری برای مسافرت سه ماهه دوم هست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من با هواپيما رفتم 😬 

بايد از دكتر نامه داشته باشي و اگر مسافرت هوايي هست موارد لازم را انجام بدي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
من با هواپيما رفتم 😬  بايد از دكتر نامه داشته باشي و اگر مسافرت هوايي هست موارد لازم را انجام ...

نه قرار بود بریم مشهد که از هواپیما میترسم کنسلش کردیم کلا... سفر دو روزه ی درون استانی میخوایم بریم اگه خدا بخواد

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
اول از همه نظر دکترت رو بپرس، به هر حال سه ماهه دوم کم خطر ترین دوره بارداریه اگه دکترت اوکی بود به ...

ما ماشین شخصی نداریم 

یعنی مسافر بریم و بیایم ...2 ساعت راهه ، البته چند کورسه

میتونی بری فقط ماشینتون سالم و راحت باشه و هر یه ساعت و نیم پیاده شو یه ده دقه راه برو دوباره بشین&n ...

مرسی عزیزم...

ماشین شخصی نداریم... مسافر بریم یعنی ... کلا 2 ساعت راهه در 2-3 کورسه

نه قرار بود بریم مشهد که از هواپیما میترسم کنسلش کردیم کلا... سفر دو روزه ی درون استانی میخوایم بریم ...

از دكيت بپرس حتما گلم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
خوش به حالتون انقدر شانس دارین . من تو خونه ام یه غذا بخوام بزارم با ترس و لرز. یعنی علنا پوسیدم

یه نوشجانی یه چیزی بگو...

والا خونه ام کپک زده ...

بیچاره شوهرم قبل اینکه بره سرکار ، کارهای خونه رو انجام میده... دست وپا شکسته... چون از خونه پوسیدم فکر سفر زد به سرمون...وگرنه ترس دارم 

2706