2703
2553
عنوان

فیلم و کتاب بیایین😎

144 بازدید | 28 پست

سلام دوستان 

من رشته ادبیات نمایش میخونم و هزاران فیلم دیدم و صدها کتاب خوندم 

دغدغه فرهنگی دارم اگه موافقین بین اینهمه تاپیک حواشی و اتفاقات تلخ هر هفته جمعه یه تاپیک بزنیم و توش یه فیلم و یه کتاب خوب معرفی کنیم و درباره شون بحث کنیم 

با عنوان#فیلم_باز

#کتاب_باز

هم یه دورهمی فرهنگی و دوستانه داشته باشیم

هم یه تاپیک مفید که وقتمون هدر نره 

موافقین؟؟؟؟

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد

موافقم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

بله عالیه   کی شروع می‌کنید

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

@اوپرا    

@Veronikaaaa    

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
بله عالیه   کی شروع می‌کنید

هر وقت به یه تعداد معقول برسیم 

نڟر سنجی میزاریم ساعتو مشخص میکنیم که هر هفته جمعه اون ساعت دور هم جمع شیم☺

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
هر وقت به یه تعداد معقول برسیم  نڟر سنجی میزاریم ساعتو مشخص میکنیم که هر هفته جمعه اون ساعت دو ...

بسیار خوب 

پس تگ کنید لطفا اگر امکانش بود

2706