2733
2734
عنوان

لطفاً بیاین. یه سوال دارم.

119 بازدید | 8 پست

اگه یه نفر یه حساب بانکی داشته باشه که هر ماه از طرف یه اداره یه مبلغی به حسابش واریز میشه، اگه این شخص پسوندشو برداره، تکلیف حساب بانکیش یا حقوق ماهانه اش چی میشه؟ هم چنان به حسابش واریز میشه؟ یا باید شناسنامه جدید و مدارک جدیدشو ببره برای اون بانکی که توش حساب داره و اون اداره که بهش حقوق میده؟ ممنون میشم اگه کسی می دونه یا تجربه مشابه داشته راهنمایی کنه.

لِه شدم، وقتی باید غنچه می دادم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله واریز میشه چون بعد از تغییر شهرت(فامیلی) به مرحله دستی هست که مربوی به ابطال موارد دیگست مثل بانک و اینا که باید خودتون انجام بدید و نانه از ثبت احوال بگیریدی چون سرور مرکزی نداریم که همه چیز عوض بشه

نگران نباش واریز میشه ولی اگه این واریز اشتباهی باشه به احتمال زیاد و بررسی بعدی قطع بشه.مثلا یارانه طرف رو استباهی میرین حساب طرف و دوبار میگیره(مثلا) اونوقت که اسم جدید میرن سیستم ریست میشه و قطع میشا

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
تغییر فامیلی نه، فقط حذف پسوند

عزیزم فرقی نداره هر تغییری تو فامیلی جز تعییر محسوب میشه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738
آهان. ممنون. پس قطع میشه.

اگه مشکلی داشته باشه بله تازه بعد از اقدام دستی...

ولی حقوق و اینا خیر

در پناه خد