2726
عنوان

بهترین زمان سونوی NT چند هفته ست؟

1934 بازدید | 15 پست

بعضیها یازده هفته رفتن بعضیها سیزده هفته

کی برم؟؟؟؟

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از یازده تا سیزده وقتشه،من خودم دوازده هفته و چهار روز رفتم

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

تو وسط اینا یعنی ۱۲ هفته برو ن اینور باشی ن اونور 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

از ۱۱هفته و ۰ روز تا ۱۳ هفته و ۶ روز بهترین زمانه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من دوشنبه میرم یازده هفته چهار روز میشم

به منم گفتن یازده هفته و چهار روز برم

میگم زوده صبر کنم دوازده هفته برم

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
به منم گفتن یازده هفته و چهار روز برم میگم زوده صبر کنم دوازده هفته برم

ن بابا منم دکترم سونوی قلب رو هفت هفته و دو روز نوشته بود تو سونو ب دکتره گفتم زود نیس بنظرتون دعوام کرد گفت کی بهتر از ی دکتر برات تشخیص میده که تو حالا ب بقیه گوش میدی

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2706