2737
2734

دخترم کمدشو خالی میکنه بعد میاره توهال بازی میکنه  همونجا میریزه جمع نمیکنه حالا امروز اول با زبون خوش گفتم جمع کنه گوش نکرد دیگه آخر گفتم میرم مامان مردم میشم تا جمع کرد. چطوری به بچه هاتون نظم رو یاد میدین؟ 

بچت خیلی کوچیکه خانمی...بهش بگو اگر وسیله هاتو جمع نکردی خراب میشن..پا میره رو عروسکات دیگ چیزی نداری باهاش بازی کنی.اگرم خراب کردی اینارو دیگ برات نمیخرم..اینطور بگو بهش ...

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های خواهرم برا مرتب کردن همه وسایلشونو میچپونن یه گوشه اتاق😄

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2728
بچت خیلی کوچیکه خانمی...بهش بگو اگر وسیله هاتو جمع نکردی خراب میشن..پا میره رو عروسکات دیگ چیزی ندار ...

آخه خواهرشوهرم میگه دخترش از دوسالگی خودش وسایلشو جمع میکرده. گفتم شاید من زودتر باید بهش یاد میدادم

2738

پسر من ۵ سالشه  همش از زیر کار در میره  یا میگه خسته ام یا میگه مریضم  منم  یه بار مشما زباله  آوردم وسایلشو ریختم داخلش  بردم انباری  (اون فکر میکنه  اسباب بازیها  رو ریختم دور )،الان جمع میکنه  ولی نه مرتب  

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
آخه خواهرشوهرم میگه دخترش از دوسالگی خودش وسایلشو جمع میکرده. گفتم شاید من زودتر باید بهش یاد میدادم

ی چیزی گفته تو چرا باور کردی

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
من پسرم ۴ ساله است. معمولا خودش تنها جمع نمی کنه. اما اگه بگم با هم بریم جمع کنیم، بهتر همکاری میکنه

دقیقا 

انگار از زبون من گفتین

پسر منم ۴ سالشه دقیقا همینجوریه

☆خانه ام ابریست..،اما در خیال روزهای روشنم☆
خودت تو جمع کردن کمکش کن بهش یاد بده. بچه من ۲سالشه همیشه با کمک هم تمیز میکنیم وسایلشو.

میدونی خیلی حواسش پرت میشه مثلا شاید دو تا رو جمع کنه بعد میره سراغ بازی یا وقتی من دارم جمع میکنم با اینکه چند ساعت مثلا اسباب بازی یه گوشه افتاده گریه میکنه که میخوام بازی کنم جمع نکن. تو اتاقشم بازی نمیکنه

2706