2737
2734

دیروز سزارین شدم سینه ام هیچی نوک نداره به بچه شیر بدم،چکار کنم؟توروخدا کمکم کنید

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

منم دقیقن مشکل شما رو داشتم عزیزم . حتمن از شیر دوش برقی استفاده کن مکشش باعث میشه که نوک سینت بهتر بشه بچه بگیره 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شايد بدوشي بهتر شه.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
از رابط سینه استفاده کن و امیدت رو از دست نده

گذاشتم اما نمیگیره،دارم دیوونه میشم بخدا،بچه ام از بس گریه کرده صداش گرفته

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.
2738
منم دقیقن مشکل شما رو داشتم عزیزم . حتمن از شیر دوش برقی استفاده کن مکشش باعث میشه که نوک سینت بهتر ...

با شیر دوش دستی که استفاده کردم نه نوک داره شد نه حتی یه قطره شیر اومد

با شیر دوش دستی که استفاده کردم نه نوک داره شد نه حتی یه قطره شیر اومد

دستی فایده نداره فقط برقی

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
میگن با سرنگ میکشن بیرون

امتحان کردم،بهتر شد اما هنوز به حد نرمال نرسیده که بچه بتونه بگیره

منم زایمان اولم نوک سینه نداشتم از رابط سینه استفاده کردم خدا رو شکر گرفت و دوسال با همون شیرمو خورد 

دوباره سعی کن یه رابط دیگه بخر 

خب😊 خب☺ خب🤔 خب🤨 خب😐 خب😕 خب 🙁خب 😒خب ☹😭😭د هستیم لعنتی بگو😅
2706