2726

توی لگن که نیست.ینی قسمت پایین رحم لانه گزینی کرده.بعدش که بزرگ میشه قسمتای بالای رحمم پر میکنه.هر‌ کی ممکنه یه جای رحم جنینش لانه گزینی کنه.یکی بالا یکی پایین .یکیم ممکنه اصن جلوی دهانه ی رحم باشه که میگن جفت سر راهی داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخرای بارداری بچه میاد تو لگن نه اولاش. اولاش که بچه تو رحمهو رحم هم قسمت پاینی شکمه. اخرای بارداری که بچه رشد میکنه و میخواد برا خروج اماده بشه تا اونجا که بشه میاد پایین و در اصطلاح میگن بچه تو لگنه. دیدی خانمای باردار اخرای بارداریشون باز باز راه میرن؟ اینا به این خاطره که بچه اومده تو لگن و یه چیزی مثل توپ که همون سر بچه هست ، بین پاشونه و بهشون اجازه نمیده درست راه برن

توی لگن که نیست.ینی قسمت پایین رحم لانه گزینی کرده.بعدش که بزرگ میشه قسمتای بالای رحمم پر میکنه.هر‌ ...

من ان تی نرفتم جاشو تشخیص بده من درست چسبیده ب سمت چپ نافم حس میکنم جای بدیه؟ اخه یکی دوبار لکه بینی پیده کرده بودم

من ان تی نرفتم جاشو تشخیص بده من درست چسبیده ب سمت چپ نافم حس میکنم جای بدیه؟ اخه یکی دوبار لکه بینی ...

نه عزیزم.خودت که نمیتونه تشخیص بدی کجا چسبیده.توی سونو مشخص میشه.لکه بینی هم با دکترت مشورت کن ولی نگران نباشه لکه بینی اکثرا دارن.