2733
2734
عنوان

به نظرتون چیکار کنم به جز طلاق

866 بازدید | 68 پست

سه ساله ازدواج کردم و یه دختر 9ماهه دارم خستم کرده نقی به توقی میخوره میگه برو خونه بابات ما به درد هم نمی خوریم چند روز شده خانواده اومدن شهرمون اینجا خونه دارن بنا به دلایلی با شوهرم قهرن منم این چند روز خونه مامانم بودم تا دیروز اومدم خونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیروز اومدم خونه خودمو بچمو بردم حموم ظهر داداشم گفت مادر خانومش پاگشاش کرده منم برم منم به شوهرم گفتم تو ظاهر که مشکلی نداشت خودش لباس بچرم پوشید و منم آماده شدم و بوسم کردو منم با تاکسی رفتم تا امروز ظهر که

2738

خبببببب 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بهم پیام داده که ما به درد هم نمیخوریم بهتره جدا بشیم منم میدونم خودش بیشتر میترسه اما یکدفعه قهر کردم تا 40روز نیومد دنبالم بعدش خودش تنها اومد و گفت اگه نمیخوای نیا من اصراری ندارم منم چون قبلا تو نامزدی جدا شدم الانم بچه دارم شرایط جدایی ندارم اونم همش سو استفاده میکنه الانم من اومدم خونه خودش با داداشش رفته نمایشگاه معلوم نیست کی میاد

2706