1464
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

نه بابا سخت نگیرین انقد

یه مامانِ شادِ 22 ساله ام ک عاشقِ زندگیم و بچه هامم👸👣💑 پشتِ دیوارِ دلم یه صدایِ پا میاد😍👣 چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊

بخور

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیاد شده فاصلمون ...غرورمون  عشقوگرفت  ازمون ...یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی ..میخوام بپرسم نمیچرخه زبون...فاصله همیشه باعث میشه که عشق بره 😔
1432
1474

نه😐

من سه ماه اول تنها غذایی که میتونستم بخورم هفته ای یکی دوبار جوجه بود... 

از همه چی متنفر بودم😖

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ن بابا چ اشکالی داره از جای خوب بخر منم 78 ای ام  اونوقت همسنای من باردارنن    

همسنیم بچه من ۶ ماهشه😕

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیاد شده فاصلمون ...غرورمون  عشقوگرفت  ازمون ...یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی ..میخوام بپرسم نمیچرخه زبون...فاصله همیشه باعث میشه که عشق بره 😔
1457