2410
2553
عنوان

کیا مشاوره قبل از ازدواج رفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5945 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همسرم اول مشاوره آنلاین با دکتر جباری داشت از سایت گروه مهربد بعد انقدر خوشش اومده بود و چیزایه مهمی فهمیده بود که به منم پیشنهاد داد حتما مشاوره آنلاین داشته باشم خیلی چیزا راجع به خودم فهمیدم و تازه میفهمم چقدر تو زندگیم به خاطر آسیب های بچگیم، تو روابطم ضربه خوردم خیلی مهمه سلامت روان واقعا جدی بگیریدhttp://mehrbodcenter.ir/

2720
اول جدا جدا صحبت کرد و من چون خودم میدونستم چی کارا باید بکنم نتایج کارامو نگا کرد چن تا مشکلی که مم ...

الان از زندگیت راضی هستی؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

دوستان ممنون از راهنماییتون. من پیش خانم دکتر سحر کیانی نژاد رفتم. همونطور که گفته بودید واقعا باتجربه هستند خیلی به من کمک کردند.

ایشون تو زمینه روابط خیلی ماهرند و مشکلات رو شناسایی میکنند و به صورت فردی هم رو شخصیت کار می کنند.

اینستاشون drkianinezhad.ir@

با شوهرم رفتیم و بعد برای هر کدوممون جداگانه هم جلسه میذاشت. یعنی هر جلسه اول انفرادی داشتیم بعد دوت ...

سلام میشه بگی اون مشاور مذهبی کی بود ؟ خیلی برام مهمه میخام ببینم همونه که منم رفتم پیشش رابطمو خراب کرد ؟

2714

سلام مشاوره ازدواح خوب واقعا پیدا کردنش سخته من خودم وقتی می خواستم ازدواج کنم خیلی گشتم ولی به نظرم جز سامانه ماوراطب که همه پزشکاش  واقعا خوب بود خیلی اهمیت میدادن و از نظر قیمتی هم واقعا مناسب بودن جاهای دیگه توصیه نمی کنم چون خیلی جاها رو رفتم و به درستی کمکم نکردن 

عزیزم یه جایی رو میشناسم که بصورت تخصصی در زمینه پیش از ازدواج مشاوره میدن حتما برو شمارشو واست میذارم ۰۹۳۵۱۳۰۵۵۹۰ دکتر خشایار نعماوی زاده 

ادرس دفترش توی پیج اینستاگرامشون هست: bato24com

استرس نداشتی که جواب مشاور منفی باشه و بگه بدرد هم نمیخورید؟؟؟ وااایی من میترسم مشاورش خوب نباشه،ال ...

عزیزم سلام... ببخشید مزاحمت شدم... گلم من هم میخوام برای مشاوره برم ولی خیلی میترسم... الان سرچ زدم ببینم چجوری هست ک این تاپیک اومد بالا میدونم برای خیلی وقت پیشه... خیلی نگرانم گفتم از شما ک رفتی بپرسم چجوری بود مشاوره؟ چ سوالایی میپرسن؟ مثلا اینجوری هست ک بگن شما به هم نمیخورین و تفاهم ندارین؟ ممنون میشم راهنماییم کنی