2737
2734
عنوان

برادرشوهرم خونه خریده

767 بازدید | 24 پست

سلام 

برادرشوهرم خونه خریده تمام خانواده .بردارها و خواهرهارو امشب شام دعوت کرده خونشو ببینیم و کادو بدیم .اصلا دوس ندارم خیلی شلوغ میشه .خواهرشوهرام شروع میکنن حرف زدن و تیکه انداختن .نو شوهرم ادمهای کم حرفی هستیم اصلا هماهنگ نیستیم 

شوهرمم امروز از صبح شیف بوده تا ۸ واقعا دیگه نای حرف زدن نداره .

برام خیلی سخته و غیر قابل تحمل وقتی اینا همگی یجا جمع میشن .

فقط زود بگذره 

چکار کنم اون چندساعت بگذره 

نمیشه نرم 

بعدا میگن حسودیش اومده خونه خریدیم یا برا کادوش بوده 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خو زبون داشته باش تیکه انداختن بشورشون 

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

رفتی،،،،پیش خودت بگو پرژک پرژک پرژک ،،،،حسابی انرژی میگیری😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
منم احساس کردم حسودیت شده البته ببخشید شرمنده

عزیزم اونا بعد ۱۰ سال دوتای کار کردن ی اپارتمان خریدن 

من اول زندگی ی طبقه خونه مستقل ۱۵۰ متری بهارین منطقه شهر دارم .وضعیت من خیلی بهتراز اونا فقط تحمل این اَغالها برام سخته

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706