2726

سلام میخام موهامو روشن کنم،پارسال امبره کردم ارایشگر گفت واست زدم تو مواد دکلره،دو سه هفته پیش چون ریشه هام پر سفیدی بود به ارایشگر گفتم فقط ریشه هامو تیره کن،فیتو ۴زدم،ارایشگر همه موهام زد منم نمیدونم چرا لال شدم،بگذریم حالا میخام روشنشون کنم،ولی میترسم چون موهام کم پشت و ریشه ضعیفی داره،سوالم اینه اگه olaplex بگیرم خودم بدم ارایشگر واقعا بدون اسیب روشن میشه مو یا نه؟

اره منم موهام نازکه ۲۵قطره الاپلکس زدم تو مواد دکلرم موهام قشنگ به پایه ده رسید مشام قشنگ سفید شد عالی شد موهام

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم موهام نازکه ۲۵قطره الاپلکس زدم تو مواد دکلرم موهام قشنگ به پایه ده رسید مشام قشنگ سفید شد عا ...

یعنی میشه منم روشن کنم اینم بزنم دیگه اسیب نمیبینه موهام؟شما تو خونه استفاده کردین یا ارایشگرتون عزیزم؟

2728
یعنی میشه منم روشن کنم اینم بزنم دیگه اسیب نمیبینه موهام؟شما تو خونه استفاده کردین یا ارایشگرتون عزی ...

نه من خالم برام مش کرد والا من زدم موهام خداروشکر اسیب ندید من موهام هم بی جونه هم نازک البته خیلی حواسمون بودا یوقت نسوزه ،اینم بگم من از ریشه نزاشتم مشمو یسانت باریشه فاصله داشت ،حتما یه ارایشگاه خوب برو

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏