1345
1341

که بود و چ کرد

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1307
نه بابا خواهرشوهره  تو حموم این پی پی می شست  بچه ها هم همه گفتن حقشه  خونه داداششه ...

ولی اون جنجالیه خیلی خوب بود خخخخخ گروپ راه انداختخ بودن

هر سوالی درمورد درختکاری وکشاورزی وگل و سبزی،و...دارین بپرسین 
1226

ی نفر تقبل کنه منو تاپیکای جنجالی صدا بزنه

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 
احتمالا اونایی که ترکوندنش همشون از این کثافت کاری ها خونه داداششون میکردن🤮

اره می خواستم بگم یعنی چی خب هر کسی یه فرهنگی داره باید احترام گذاشت 

والا من که روم نمیشه خونه زن داداشی که اصلا خونه ام راهش نمیدم پی پی بشوزم

واي جريان چي بود؟؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

سلام عزیزم

من تو گلدون سبزی کاشتم هرروز بهش آب میدم خاکش هم خیلی خوب و غنیه اما سبزیام اصلا رشد نمیکنه چیکار کنم؟

تو گلدون گوجه گیلاسی هم دارم اما زیاد میوه نمیده

فلفل دلمه ای و فلفل شیرین هم کاشتم اگه میشه راهنماییم کن چطوری آبیاری کنم و بهشون برسم که رشد کنن و محصول بدن

در مورد گل شمعدونی هم راهنماییم کن گلم⚘⚘⚘

ممنونم ازت⚘⚘⚘

لایک و ریپلای و منشن آزاد😎😎😎😎😎😎                            🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍                        
1335