2410
2553

سلام ما ماش جدا می پزیم بعدش پیاز داغ میگیریم میذاریم وسط پلو شوید هم میزنیم 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام ما ماش جدا می پزیم بعدش پیاز داغ میگیریم میذاریم وسط پلو شوید هم میزنیم 

خوشمزه میشه با پیاز؟؟

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...

ماش رو قبل پختن یکم با روغن تفت بده که پوستش جدا و له نشه بعد اب پزش کن و پیاز داغ درست کن . من به پیاز داغم زردچوبه نمک فلفل دارچین زیره و شوید و خیلی کم رب گوجه هم میزنم . برنجمو که ابکش کردم پیاز داغ و ماش پخته رو بهش اضافه میکنم تا دم بکشه اخر سر هم زعفرون و روغن حیوونی میزنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2714
ماش رو قبل پختن یکم با روغن تفت بده که پوستش جدا و له نشه بعد اب پزش کن و پیاز داغ درست کن . من به پ ...

خواهرم ما زعفرون و روغن حیوانی نداریم  

ماش رو اول سرخ کنم بعدش خوب میپزه؟

من اینجوری درست میکنم

پیاز تفت میدم بعد گوشت گوسفندی استخونی رو با پیاز و زرد چوبه و فلفل سیاه تفت میدم بعد آب اضاف میکنم بعدم ماشها رو میریزم وقتی ماش و.گوشت کاملا پخته شد و آبش کم شد برنج وداضافه میکنم تا دم بکشه با روغن زیاد 

خییییییلی خوشمزست 

دوست عزیز ما خودمون زمین ماش داریم بیشتر مردم بلوچستان تو زمیناشون ماش میکارن ما اول پیازو سرخ میکنیم ماش و برنجو با هم قاطی میکنیم میشوریم بعد دو برابر ماش و برنج اب میریزیم داخل برنج یکم زرد چوبه زیره نمک به میزان لازم بریز بعد در کنارش گوجه رنده کن یا رب داخل روغن تفت بده. فلفل سرخ کرده هم بریز داخل رب

........
من اینجوری درست میکنم پیاز تفت میدم بعد گوشت گوسفندی استخونی رو با پیاز و زرد چوبه و فلفل سیاه تفت ...

نوش جونتون عزیز من

معلومه حسابی خوشمزه میشه جوری که گفتی

دوست عزیز ما خودمون زمین ماش داریم بیشتر مردم بلوچستان تو زمیناشون ماش میکارن ما اول پیازو سرخ میکنی ...

ممنون عزیزم❤❤

2706