2726
عنوان

دلم داره از غصه و ناراحتی میترکه

280 بازدید | 47 پست

خدایا چه خاکی تو سرم بریزم

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

فقط دلداری میخوام رهنمایی درست نه اینکه تا هرکی میاد هی میگه طلاق بگیر

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی شده؟؟؟؟

شوهرمو خیلی دوست دارم عاشق زندگیمم تازه خونه خریدیم شوهرم خیلی کاریه خسیس نیست بدون اجازه من ابم نمیخوره چشم پاکه فقط چند وقت یک بار مواد استفاده میکنه نمیدونم چیکار کنم

طلاق نگیر ، فقط توضیح بده خواهر

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
بره کمپ😐

خودش اصلا دوست نداره معتاد باشه تا زمانی که باهمیم اصلا سمتش نمیره ولی وقتی تنها بیرون میره میاد توسرش بعدش خودش گریه میکنه میگه دوست ندارم معتاد باشم

روانپزشک ببرینش. مواد چی میکشه؟

بعضی وقتی شیشه بعضی وقتی دوا ولی انقد کم میکشه که من نفهمم ولی تا از در میاد تو متوجه میشم

شوهرمو خیلی دوست دارم عاشق زندگیمم تازه خونه خریدیم شوهرم خیلی کاریه خسیس نیست بدون اجازه من ابم نمی ...

واااااا عزیزم طلاق چیه ..... این از اون مشکلاس که باید کنار شوهرت وایسی و بهش کمک کنی الان این کمپ های NA که همشون افرادین که ترک کردن حتی موسس مدیر و دکتر و ابدارچی که توش کار میکنن افرادی بودن که اعتیاد داشتن و ترک کردن برای همین هم و درک میکنن و بهم کمک میکنن کمکش کن و برای زندگیت رحمت بکش مخصوصاا کخ میگی مرد خوبیه 

اللهم عجل لولیک الفرج
بچه ام داری؟

نه ولی خیلی دوست دارم مامان بشم،موندم چیکار کنم اصلا دلم نمیخواد ازش جدا بشم خیلی همدیگرو دوست داریم ولی موندم چیکار کنم 

با این توضیحانی اندکی ک دادی ن میشه گفت طلاق بگیر ن اینکه زندگی کن فقط میشه گفت کمی بیشتر بچکون😐

😂😂😂😂یعنی وای به حال زن داداشت

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
واااااا عزیزم طلاق چیه ..... این از اون مشکلاس که باید کنار شوهرت وایسی و بهش کمک کنی الان این کمپ ه ...

خیلی تلاش کردم سه ساله رفته سمت مواد یه بار رفت کمپ اومد چند وقت خوب بود دوباره شروع کرد تاحالا چند بار دوسه ماه دوسه ماه نزاشتم سرکار بره تو خونه نگهش داشتم خوب خوب شده ولی وقتی دوباره میره سرکار تاچند روز خوبه بعد دوباره شروع میکنه

2706