1345
1341
عنوان

سقط

64 بازدید | 6 پست

منم اول هفته پنجم لکه بینی داشتم بعدش لخته و خونریزی یک هفته اما اصلا درد نداشتم و ندارم . دیروز سونو رفتم که باید هفته ی ۸ امم بود گفتن جنین رشد نکرده و فقط ساک دیده میشه . چیکار کنم خیلی میترسم .

خونریزمم قطع شده فقط بعد هر بار نزدیکی لکه بینی دارم . ممکنه حاملگی پوچ باشه ؟ استفراغ و حالت تهوع شدید دارم و سینه هام همچنان دردناکن 

وقتی رشد نکرده ینی فقط جفت داره کار خودش رو انجام میده حالت های حاملگی هم واسه همینه به نظرم هفته آینده برو سنو اگه بازم همین رو گفت برو واسه سقط چون هرچی بیشتر بگذره بدتره

خدایا مگه چقد برات کار داره منو مادر کنی .یه بچه سالم بهم بده خسته شدم از اینهمه سختی که تو این راه تحمل کردم .هرکی ندونه خودت که میدونی .چرا آخه این قد ناامیدم میکنی.خیلی خیلی غصه خوردم وقتی بچه ای که بهم هدیه دادی رو ازم گرفتی.ازبس به بزرگی و کرم ت اعتقاد داشتم که انتظار نداشتم این کار رو باهام بکنی .بازم شکرت حتما خیری بوده توش .مادر شدن رو از خودت میخوام خدا جون . دوستان لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 

نزدیکی نداشته باش 

۲ هفته دیگه سونوتو تکرار کن ببین جنین تشکیل شده یا نه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن