عنوان

پوشک گرفتن

108 بازدید | 5 پست

سلام .  من دخترمو نزدیک یک هفته میشه از پوشک گرفتم 

شبا وظهرها که خوابه لباس زیرش کاملا خشکه.

وهمکاری خوبی هم تو هردمورد دستشویی داره ولی نمیدونم چرا تو طول یک روز شماره یکشو تو شلوارش انجام میده 😣 با اینکه من از قایم شدن وحرکاتش میفهمم دستشویی داره غیرمستقیم وبلند میگم هرکی دستشویی داره بره جایزه میدم ( وقتی جواب نداد ..دفعه های بعد گفتم تنبیه میکنم) بلکه بترسه بره ولی هیچکدوم جواب نداد 😥😥

حس میکنم میخواد جلب نظر کنه یا منو امتحان کنه

البته بچه شیرخوار دارم و رابطش خوبه 

کسی بچش این حالتی بوده؟؟؟؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر من از یک و نیم سالگی پوشک شب و ظهرش خشک میمونه!

شاید هنوز اماده از پوشک گرفتن نیست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊